powiem ci tak ja jak mailem wojownik body 42 lv mailem 370 defa i ja od poczatku do konca laecialem na boju w ostatniej komnacie albo w bocznych komnatach obok szponow najlepiej idz na ostatnia wejscie do v2 i z boja jak mialem 370 defa dalem rade ogarnac 2-3 grupki jak by jakos je wziol a teraz jak masz 61 mam boga +8 lwia +9 itakie tam to mam neicale 50 defa bo nie mam pamiatek zrobione wiec przestan moj kumpel ma 45 lv ma slabego ripka smocza +9 i ma jakos 550 defa i leci sam caly spot szponow z bufkiem