Skocz do zawartości

1123bercik12131

Members
  • Postów

    90
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia 1123bercik12131

  1. 1123bercik12131

    Exp Csyt2

    minimalnie to 50% to jeest duzo ja tam w jeden dzien wbilem 98 lv wiec co ta za problemskile na p eq wybonowane
  2. każdy jest lepszy od PL według mnie koreanski przynajmiej wpadl mi do gustu
  3. 1123bercik12131

    [Pomoc]Metin2 Kasa

    xxx
  4. powiem ci tak ja jak mailem wojownik body 42 lv mailem 370 defa i ja od poczatku do konca laecialem na boju w ostatniej komnacie albo w bocznych komnatach obok szponow najlepiej idz na ostatnia wejscie do v2 i z boja jak mialem 370 defa dalem rade ogarnac 2-3 grupki jak by jakos je wziol a teraz jak masz 61 mam boga +8 lwia +9 itakie tam to mam neicale 50 defa bo nie mam pamiatek zrobione wiec przestan moj kumpel ma 45 lv ma slabego ripka smocza +9 i ma jakos 550 defa i leci sam caly spot szponow z bufkiem
  5. 1123bercik12131

    [Pomoc]V2

    a wiec tak jestemw v2 mam 61 lv daje rade po jednej grupce i teraz moje pytanie do jakiej komanty isc zeby podopilo nno i jaka komnata najlepsza tak rzeby byl jakis pro drop
  6. to co up i mam pytanie czy dzila ten fb co lowil na ziemi ?
  7. byłoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  8. 1123bercik12131

    Dmg Hack

    zawsze jest taka możliwośc a mogą cię równie dobrze przez gg zhackować albo przez komputer
  9. eh ale cenzura i jeszcze raz cenzura bo zara dzieci w podstawoce beda gadaly na przerwach ze widza alsk iw metinie nago i z dzieci zrobia sie pedaly co beda to ogladamy i sie jebaly w dupke
  10. nie chodzi mi sm bo i tak wszystkie z podklejonych zrobilem ale o sama kase ktora np bede mogl przeznaczy na yangi z allegro bo wpalce se je na paypal i sa yangi
  11. A więc tak szukam stronki do zarabiania w necie by wydalem juz troszeczke kasy na metka i doszedlem do wniosku ze wyrzucam kase w błoto najlepiej taka stronka żebym oglądał reklamy czy coś w tym stylu i żeby była z tego jakaś kasa
  12. przyciaga szpony bo tam expie to wiem ale przyciagnie jednego szpona z jednej gripki ty go walniesz i reszta podbiega albo masz ten radar wlaczony i ktos tam biega to przyciaganie raz dziala raz nie
  13. wez 35 i metek cienia zapomnil zwiadak cie kilka chitow i cie nie ma masz za malo defa i za malo hp lepiej lataj na metki w m2 a nie albo wbij 50 lv chodz na dt i popros ludzi czy mozesz metki bic albo idz sam ja na 50 lv chodzilem sam na metki a na pieczatkach wychodzilem i znow
  14. jak masz powiedzymy bana na ip i neostrade zbanuja na poczatek ip bo tylko koncowka sie zmienia to pol miasta ma taki poczatek ip co ty co maja neostrade wiec im wtedy by gra upadla bo powiedzmy ze fubu mieszka kolo mnie ja dostane bana na ip on tez ma neo i tez ma bana wiec jakie korzysci dla nich zadne jak fubu wydaje 1tysiac zlotych miesiecznie na metek bo kradnie mamie co zarabia na zbieraniu puszek edit: chyba ze by banowali na ip komputera ale dużo z tym roboty troche :P żeby je znaleśc i nie wiem czy to możliwe
  15. synchronizacja pionowa nic nie da jedynie to mozesz sobie wyalczyc jak grasz w cs i na hns bo masz wieksze fps a w metku nie potrzeba az tyle tego zurzycie procka pewnie mocne powylaczaj gg i przegladarki bo to pocno daje w dupe wcisnij ctr+alt+delete i tam masz zurzycie procka podaj i pokasz skirna masz tam w zakldce procesy podaj skrina tego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...