Skocz do zawartości

wIśNiA968

Members
  • Postów

    81
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O wIśNiA968

  • Urodziny 06.10.1998

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Łódzkie-Zduńska-Wola

Osiągnięcia wIśNiA968

  1. No chodzi o to że jeśłi wyłaczę cienie i animacje to ciężko będzie bo np. siadanie i zniewaga pytanie to all potrzebne jest :/ I grafikę mam na optymalne i nigdy mi nie cięło aż tak. Bo jeśli chcesz to sobie zobacz że kiedyś miałem 15 FPS a teraz z np. 30 zniża się do 1 :/
  2. Kiedy gram zwyczajnie jest git 20-40 FPS i wgl świetnie, ale kiedy FRAPSUJĘ czyli nagrywam laguje że zniża sie do max 9 FPS i to sie pogarsza. Wcześniej jak nagrywałem max to 20 a potem w dół leciało. Mam wrażenie że to zasługa ALLPLAYER'a ale nei mam pewności bo ciagle wyskakuje mi żebym go uaktualnił pomocy
  3. Kurwa widzę, że to się wyrwało spod kontroli... Nie dawno dissy były tylko po to żeby sobie napisać tekst i zobaczyć kto lepszy, ale tu widzę, że coś więcej sie dzieje Chciałem dać głos na RiaQaS ale się powstrzymam wgl od głosu.
  4. Chłopie jakoś na YT jest pełno tego typu filmików... Wczoraj widziałem takich chyba z 50
  5. To zależy jeśli dwie postacie na dwóch innych kontach to starczy wysłac do tej drugiej postaci
  6. Siemanko mój kumpel planuje zainstalować sobie cheaty na goldy są pewne takie cheaty że dostaje się np. 1000G ON CHCE zrobić tak, że zrobiłby new postać i na nią ściągnął kasę, a potem całe 1000G wrzuciłby na swoje stare konto 35 lv... Czy grozi to banem jeśli z jednego konta (bo konta są oddzielne od tych postaci) wyśle kasę na drugie? Bo on nie chce ryzykować zbanowanie swojego 35 lv'a. A mu bardzo zależy bo am słabe eq i mało kasy... nie stac go nawet na broń +12
  7. wIśNiA968

    4Story Problem

    A POKAZAŁA CI SIĘ TAKA TARCZA NA BIAŁYM TLE W PRAWYM DOLNYM ROGU??? To się włącza i musi się załadować jak ci się załaduję a nie włączy gra wtedy wiedz, że coś się dizeje
  8. Siemka jaki jest jakiś program do przycinania piosenek, że np. Jak mam piosenkę Kto ma renomę i chcę samy ref. Nie znam żadnego takiego programy, by zajmował najwyżka 50 MB i był po polsku bez żadnych zas*anych patchy że potem będą mi się pokazywały jakieś paski na wyszukiwarce albo na pulpicie bo to denerwuje maxymalnie pliss pomóżcie
  9. wIśNiA968

    Błąd w 4S

    Już nie ważne to byłą tylko przerwa techniczna (co się potem okazało)
  10. Dzięki za all dobre rady :P
  11. Sam jestem z Valorian więc mówię VALORIAN!!!! Walić dery!
  12. wIśNiA968

    Błąd w 4S

    Siemka all. NIe wiem co się stało gram we 4 Story JUŻ chyba 5miechów ale teraz nie moge nawet wejść do gry Zanim się naładuje ten taki pasek co się pokazuje przy odpalaniu wyskakuje bład co zroić fast jutro mam topa odebrać nowego pomocy
  13. Nie ona mi mówiła że mi go ulepszy a sam ją o to prosiłem :/
  14. Siemka all. Dzisiaj typiara o nicku RassaPaskalki (ŁUK 30 LV Mortal Valorian) ukradła mi topór +12 i znikła bez śladu! Nie mam pojęcia co robić pewna użytkowniczka powiedizała że GM słucha tylko 70 lv'e a ja chce odzyskać mój byczy topór +12 pomocy
  15. Dlatego ja wtedy nie wchodzę czekam sobie do jakieś 14 i jest majonez
×
×
  • Dodaj nową pozycję...