No chodzi o to że jeśłi wyłaczę cienie i animacje to ciężko będzie bo np. siadanie i zniewaga pytanie to all potrzebne jest :/ I grafikę mam na optymalne i nigdy mi nie cięło aż tak. Bo jeśli chcesz to sobie zobacz że kiedyś miałem 15 FPS a teraz z np. 30 zniża się do 1 :/
Kiedy gram zwyczajnie jest git 20-40 FPS i wgl świetnie, ale kiedy FRAPSUJĘ czyli nagrywam laguje że zniża sie do max 9 FPS i to sie pogarsza. Wcześniej jak nagrywałem max to 20 a potem w dół leciało. Mam wrażenie że to zasługa ALLPLAYER'a ale nei mam pewności bo ciagle wyskakuje mi żebym go uaktualnił pomocy
Kurwa widzę, że to się wyrwało spod kontroli... Nie dawno dissy były tylko po to żeby sobie napisać tekst i zobaczyć kto lepszy, ale tu widzę, że coś więcej sie dzieje Chciałem dać głos na RiaQaS ale się powstrzymam wgl od głosu.
Siemanko mój kumpel planuje zainstalować sobie cheaty na goldy są pewne takie cheaty że dostaje się np. 1000G ON CHCE zrobić tak, że zrobiłby new postać i na nią ściągnął kasę, a potem całe 1000G wrzuciłby na swoje stare konto 35 lv... Czy grozi to banem jeśli z jednego konta (bo konta są oddzielne od tych postaci) wyśle kasę na drugie? Bo on nie chce ryzykować zbanowanie swojego 35 lv'a. A mu bardzo zależy bo am słabe eq i mało kasy... nie stac go nawet na broń +12
A POKAZAŁA CI SIĘ TAKA TARCZA NA BIAŁYM TLE W PRAWYM DOLNYM ROGU??? To się włącza i musi się załadować jak ci się załaduję a nie włączy gra wtedy wiedz, że coś się dizeje
Siemka jaki jest jakiś program do przycinania piosenek, że np. Jak mam piosenkę Kto ma renomę i chcę samy ref. Nie znam żadnego takiego programy, by zajmował najwyżka 50 MB i był po polsku bez żadnych zas*anych patchy że potem będą mi się pokazywały jakieś paski na wyszukiwarce albo na pulpicie bo to denerwuje maxymalnie pliss pomóżcie
Siemka all. NIe wiem co się stało gram we 4 Story JUŻ chyba 5miechów ale teraz nie moge nawet wejść do gry Zanim się naładuje ten taki pasek co się pokazuje przy odpalaniu wyskakuje bład co zroić fast jutro mam topa odebrać nowego pomocy
Siemka all. Dzisiaj typiara o nicku RassaPaskalki (ŁUK 30 LV Mortal Valorian) ukradła mi topór +12 i znikła bez śladu! Nie mam pojęcia co robić pewna użytkowniczka powiedizała że GM słucha tylko 70 lv'e a ja chce odzyskać mój byczy topór +12 pomocy