Skocz do zawartości

zlotybin

Members
  • Postów

    389
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia zlotybin

  1. zlotybin

    [Q]Moh i BO2

    Czemu to jest w tym dziale?....
  2. Odnowiłem DL. Zapraszam ponownie do pobrań
  3. haha ale dajecie rady świetne-.- ja na tej karcie i procku jednordzeniowym miałem 25-30 fps widze że masz amd więc mojego procka (intel c2d e6550) nie mogę ci polecić teraz posiadam tą karte ATI RADEON HD5670 i w zestawie z moim prockiem bc2 śmiga mi na full detalach w 720p na praktycznie kazdej mapie 30fps+ to najlepsza karta z najtańczych co nie znaczy że badziewna... jesli chcesz tanio i dobrze bierz ją. ale i tak u ciebie główną role gra procek,twoja płyta ma socket am2 więc szukaj coś na takowy.lecz ja bym odrazu wymienił płyte na taką z socketem am3 który mają wszystkie najnowsze procki amd i kupił AMD Phenom II x4 840 za 340zł. niestety jeśli nie chcesz zmienać płyty głównej to poszukaj jakiegoś dobrego procka pod socket am2,znalazł bym ci jakiś ale nie mam czasu :/ ps:ta karta co dałeś to lipa. pozdro
  4. teraz są free kody bo działa generator poszukaj na forum
  5. podaj specyfikacje pc a najlepiej zrób zrzut pc programem speccy i daj tu linka.
  6. Wiem z własnych doświadczeń że to czasami szwankuje i trzeba aktywować veterana ręcznie,tzn napisać do supportu że grałeś np w BF:H (na tym koncie gdzie masz BC2) ale pomimo tego nie aktywował się Veteran,wtedy agent cie prosi o emaila,sprawdza i potwierdza i masz veterana,mi zrobił status na 4 ,pomimo że miałem tylko bc2 i bfh http://customersupport.ea.com/loginapp/login.do
  7. zlotybin

    Nowy kanał minecraft

    zakaz reklamy.
  8. polecam keye.pl http://www.keye.pl/games/buyproduct/id/2907 pewna strona,smsem nie kupowałem ale przelewem już 4 razy i wszystko cacy ,jeśli ci nie szkoda naprawdę to kup, 120zł wyjdzie
  9. zlotybin

    keye.pl

    jest bardzo dobra kupowałem tam Minecrafta(2 miechy temu mam do dzisiaj,pytałem sie ich agenta nawet,powiedział ze są z oficjalnej strony keye. Csa bad company 2 0 zastrzeżeń,kody po 5 min przychodzą.
  10. zlotybin

    Mój Save 1.8.1

    hmm może jakieś ssy,opis?
  11. podoba mi się jaką to ma wysokość?
  12. up nie mod a mob daj save to coś pokombinuję.
  13. mi się wydaję ze to z powodu zmiany textury skrzyni,po przejściu na 1.8 nie które,te postawione w starszych wersjach tak się bugują.
  14. było effectus już dodał kiedyś
  15. ledwo cię zrozumiałem.. pisz po polsku. kolega podał ci link do tego czego szukasz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...