Wiem z własnych doświadczeń że to czasami szwankuje i trzeba aktywować veterana ręcznie,tzn napisać do supportu że grałeś np w BF:H (na tym koncie gdzie masz BC2) ale pomimo tego nie aktywował się Veteran,wtedy agent cie prosi o emaila,sprawdza i potwierdza i masz veterana,mi zrobił status na 4 ,pomimo że miałem tylko bc2 i bfh
http://customersupport.ea.com/loginapp/login.do