Fakt ostatnio ciągle coś Nexon psuje. A to że nie można było wbić jak się miało XP'eka (podobno na każdym systemie nie można było wbić), teraz to... Nexon powinien pomyśleć nad nowymi programistami bo ci są do d*py.
BTW
Jest nowy event związany z Piazza Map. Trzeba nakręcić chyba filmik.
Zasady to:
1. Film powinien
2. Nie ma limitów. Musisz być kreatywny
3. Wyślij film na YouTube'a
4. Skopiuj adrea filmu z YouTube'e i napisz na forum Combat Arms Nexon Eu
5. Czekaj na podanie kto zwyciężył !
Kryteria oceniania:
Kreatywność,
Jakość,
Popularność
Nagrody:
- Pierwsze Miejsce: 100,000 NX
- Drugie: 75,000 NX
- Trzecie: 50,000 NX
- Czwarte i Piąte: 30,000 NX (EA)
-Od 6-10 Miejsca: 20,000 NX (EA)