Mialem problem z systemem i musialem zrobic formata po formacie instaluje nf 1, 1,1 2,0 sciagam najnowszego isro, clienta odpalam raczke i dupa... nic sie nie dzieje w procesach jest tylko srobot.exe moze to przez kasperskiego?
Jak ktos ma jakies pomysly to piszcie tutaj