Skocz do zawartości

Q_Q

Members
  • Postów

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Q_Q

  1. Q_Q

    Problem z isro

    Mialem problem z systemem i musialem zrobic formata po formacie instaluje nf 1, 1,1 2,0 sciagam najnowszego isro, clienta odpalam raczke i dupa... nic sie nie dzieje w procesach jest tylko srobot.exe moze to przez kasperskiego? Jak ktos ma jakies pomysly to piszcie tutaj
  2. naciskasz home albo insert (dokladnie nie pamietam) i wybierasz sobie opcje jakie chcesz
  3. Q_Q

    tbot...

    tak,jest mozliwosc tylko trzeba dobrze go skonfigurowac
  4. PO i Tusk juz rok temu glosowaem na pis i co z tego mamy...ciage afery...
  5. Q_Q

    Komendy radiowe

    macie moze komendy polskie ?
  6. hehehe jak to obejrzałem to doszłem do wniosku ze bede głosowal na PO..... Wam Tez Radze!.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...