Skocz do zawartości

bajecczny7

Members
  • Postów

    74
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O bajecczny7

  • Urodziny 23.07.1998

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Poznań , Poland .

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia bajecczny7

  1. bajecczny7

    Co Wybrać

    Bierz Xm8 + Famas Xm8 = Na mega dalekie i ma niezle dmg i ma Scrope , a Famas = Koszisz wszystkich do okola ; ) 2 strzaly w head'a i ded ; )
  2. No to tak kto chce zeby był mod ze zamiast strzelać pociskami strzelasz mini plackami xDD ? Hmm da sie to wgl. zrobić ? Jeśli zły temat , dział to sorki ; ) Jestem tu od nie dawna xDD .( 1 rok )
  3. Weź sie nie smiej bo ja wstawilem 1 hacka xDD i nie umiem pisać jakis bla bla bla a UnDirect JEST EPICC !! :DD ___________________ NEOOOOO DZIECIIII DAJĄ MINUSY A JA CHCE KURWA PLUSY !!!
  4. Tak jak juz pisałem hack nie mój nie używalem go ale myśle że dziala ; ) . Hack jest Underected Jebnołem sie xDD w opisie tematu sorki ;p VS :http://www.virustota...dacc-1310131938 DL : http://www.speedysha...ASH_NO_LAGG.zip SS :http://imageshack.us/photo/my-images/818/screenfy.png/ Miłego HACKOWANIA : )
  5. Działa + dobra Robota
  6. bajecczny7

    Prośba. ; )

    Ale tylko 5 slot ; ) . nie chce chamsow itp ; ) .
  7. bajecczny7

    Prośba. ; )

    Witam , chciałbym prosić o hacka tylko na 5 sloth bez crasha , bo nie chce hackowac za mocna a premka mi sie skonczyla to zrobi mi ktos hacka tylko na 5 slot ? Bedą + ; )
  8. Jakie Dziecko Daje - ? KiddinG !
  9. No co za Nooby . G1 nie moge robic . PS : + za info ; )
  10. nie wiem zobacz ; D
  11. bajecczny7

    Zamienie Promo

    to jak ja mam to zrobic ? skoro nie gram na bg ziomus ?
  12. bajecczny7

    Zamienie Promo

    Zakaz handlu.
  13. tak mam system 32 i tam na "luzie" wklejam do żadnego folderu . DObra DZIAŁA DZIEKI
  14. To Big In Upload ;/ nie da sie ;/ jest cos innego ?
  15. Sory image ma jakiś błąd . prosze pomocy ! // nie pisz postów jeden pod drugim, opcja edytuj się kłania
×
×
  • Dodaj nową pozycję...