Gówno wiesz, taka prawda.
Pisanie do autora plagiatu nie skutkowało...
A Tobie kielce gratuluję. Gratuluję odwagi. Gdybym ja pisał tak NIEPOPRAWNIE po polsku, to wstydziłbym się udzielać.
Ty byś się nie wkurwił, gdyby jakaś lama skopiowała twój poradnik?