Skocz do zawartości

Jerem96

ProUser
  • Postów

    741
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  1. Tematyka: Cs Wysokość: 150 Szerokość: 150 Napis/y: Jerem Kolorystyka: Czarna, niebieska, czerwona(Do wyboru) Dodatkowe informacje od zlecającego: Ma wyglądać pięknie:) Generator by krycha1996 dla FanART
  2. Ref;D
  3. Ref...
  4. Tematyka: Cs Wysokość: 150 Szerokość: 400 Napis/y: Jerem Is RuLeZ Kolorystyka: Obojętnie Dodatkowe informacje od zlecającego: Napis ma być widoczny i najlepiej na ukos;)
  5. Gamus dajesz chłopie nie działające haxy. Czytaj uważnie.
  6. Hehe no to teraz mamy przerypane z FB :P
  7. Haha to nie wina bota Wy boty. Macie źle ustawione czasy itp. i dlatego teraz płaczecie, że nie łowi. Jak narzekać macie to sami łówcie.
  8. Nie? To nie był kto inny. To był GM ponieważ pisałem z nim potem dlatego to nie możliwe. Zabił bota obok mnie i pisał ze mną a raczej to kto inny nie był.
  9. Siema. Dziś sobie gram na serwie i patrzę piszę GM. O co kaman? Przecież mam funkcję GM m2. A to możliwe dlatego gdyż jakoś są nie widzialni Pisze z GM'em i mówi, że jest obok mnie ale go nie ma dlatego Was informuję, żebyście uważali jak puszczacie FB. (Haha ona używa krycia dlatego nie wykrywa ale to dla każdej postaci dlatego trochę mamy przerypane )
  10. Siema. Szukam DMG na broń na PL'a z góry thx za podesłanie linka.
  11. Nie sprawdzam przecież z buta nie działa po aktualizacji. Niech ktoś wejdzie tu ogarnięty i napisze linki.
  12. Ok zaraz lookne;) A one teraz działają?
  13. Siema. Ta, tak, tak jest pełno tematów z linkami i mam sobie poszukać itp. lecz ja chcę Waszą pomo o wybranie najlepszego. Proszę o danie linka mi do waithacka na konia: -mały zasięg -duży zasięg Oraz z "buta": -bardzo duży zasięg i szybkie hity wali Nie będę sprawdzał każdego po kolei bo mam zbyt dziś zwalonego neta wiec proszę Was o pomoc oraz wyrażenie jaki waithack jest najlepszy(ten w kamerze włącznie) Wiadomo, 5 i + lub - cały limit
  14. Jest. EM2 darmowy w godzinach 8-10(Albo 9-11 teraz nie wiem) i 17-19
  15. Próbowałem wszystkim i nic. Na czystym, kamermodzie, obejściu itp. Teraz na razie wiem. Nie mogę zminimalizować TS'a bo wywala ale tak to jest git
×
×
  • Dodaj nową pozycję...