pulpit sie znalazl w filmiku bo nie bylem pewny zawsze czy mi zatrzymuje nagrywanie kiedy uzywam "hotkeys" a jakby mi nie zatrzymalo to mialbym troche do edytowania filmiku a tego mi sie nie chcialo, pozniej jeszcze wykupilem z 7 fmsow z rynku i popalilem je takze ale tego juz nie chcialo mi sie nagrywac