Skocz do zawartości

koniu91145

Members
  • Postów

    297
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O koniu91145

  • Urodziny 11.02.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Londyn

Osiągnięcia koniu91145

  1. F5
  2. @up wyrzucilem wszystkie itemy co mialem na woju
  3. @up nie pomyslalem ze az tak bedzie to komus przeszkadzac a uploadowac nie ma sensu drugi raz dla "kilku" osob
  4. @up ale po co ;D? nie widze w tym sensu to nie filmik na jakis konkurs czy cos tylko ot tak dla zabawy ;x
  5. pulpit sie znalazl w filmiku bo nie bylem pewny zawsze czy mi zatrzymuje nagrywanie kiedy uzywam "hotkeys" a jakby mi nie zatrzymalo to mialbym troche do edytowania filmiku a tego mi sie nie chcialo, pozniej jeszcze wykupilem z 7 fmsow z rynku i popalilem je takze ale tego juz nie chcialo mi sie nagrywac
  6. Jako ze juz od dawna nie gram w metina to wbilem na stare konto na SG i sprzedalem butki i naszyjnik 1.5k hp zeby miec kase na ulepszenie fmsa 43% srednie i zbrojki i kilku innych itemow a reszte itemow wyrzucilem ludzia w miescie i jakies 15kk co mi zostalo rozdalem ;D http://www.youtube.com/watch?v=kpiLN88qTbA Na FMS'a jak jeszcze gralem zmarnowalem jakies 10-15 bodziow i maksymalnie +8 byl
  7. widze tutaj pisza osoby ktore prawie wogole na tym servie nie byly... m1 i m2 jedynie ulegly zmiane bo sa dodane pagorki jakies na servie oplaca sie grac bo to taki PL jak za poczatku kiedy wszystko bylo lepsze itemy na start o ile mi wiadomo dostawalo sie niedawno ale aktualnie nie jestem tego pewien przepustki mozna kupic od innych graczy i oni wysylaja jako gift z is za yangi w grze NIGDZIE nie dropia z zadnych metkow... ale sa baardzo tanie w is bo 50 sztuk w paczce i taniutko na yangi wychodzi jakies 6kk? a lisy nie sa tam zawsze bo sa z eventu... Jinno nick: Draky 61lvl+ aktualnie zrobilem sobie przerwe z tym servem wroce za 2 tygodnie zbytnio czasu nie ma na granie...
  8. napisze to samo co w drugim temacie... "uzywajcie opcji szukaj... i jakbyscie weszli na forum to byscie wiedzieli ze na server sporo osob nie moze wbic nie ktorym pomaga zrobienie obejscia... dla nie kumatych: stworz plik tekstowy w folderze metina a w srodku napisz metin2.bin i zapisz go potem zmien rozszerzenie z txt na bat i zapisz i odpalaj metina przez ten plik a jesli to nie dziala takze to musicie czekac az to naprawia GA pisal ze dzisiaj ma juz byc naprawione. "
  9. server jest powiedzmy nie dziala dla czesci osob bo cos im sie zrypalo po wprowadzeniu update bedzie dzialal dzisiaj/jutro i bedzie 2 poziom groty
  10. koniu91145

    [Pytanie] Metin2.Sg

    server jest off dla nie ktorych osob przez to ze wprowadzili update i sie cos im popsulo ;d ale dzisiaj/jutro bedzie juz dzialac all i 2 poziom groty i inne nowe rzeczy wprowadza ;D
  11. hahah po evencie kazdy tyle mial jak zrespili mikolaje sprzedajce losowe ku i ulepszacze po 10k to nic ciekawego... a i jeszcze to ze brales ku to noobstwo... duzo wiecej sie zarobi na ulepszaczach ktore sie perly trafiaja ub malze lub ogony weza +... sam z tego eventu wyciglem 5kk bo juz wszystko sprzedalem to co zdobylem
  12. @up jaki jest sens twojej wypowiedzie jesli w wiekszosci nie masz racji?
  13. no ta tylko ze gdyby to normalnie go bij na okrutnym a nie uzywajac "buga" to byloby w miare do zniesienia po to to jest ale bugiem to jest poprostu chamskie....
  14. @up to po co wstawiasz to jak nikt tego nie moze zobaczyc? mam sobie popatrzec na link?
  15. Jinno ;d cheatow nie ma a jak juz sa to szybko banowani... tutaj to nie pl, tutaj kazdy sie zna^^
×
×
  • Dodaj nową pozycję...