Skocz do zawartości

Lubie Boty :P

Members
  • Postów

    74
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Lubie Boty :P

  • Urodziny 16.02.1991

Metody kontaktu

  • Skype
    ----

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wrocław

Osiągnięcia Lubie Boty :P

  1. Czy działa jeszcze SteaMT2 Bo u mnie coś PHELON CH1 . . . Co jest poprosze o jakieś wymogi np (Metin z roku...) daje 6 + : >
  2. Czy działa jeszcze SteaMT2 Bo u mnie coś PHELON CH1 . . . Co jest poprosze o jakieś wymogi np (Metin z roku...) daje 6 + : > :P
  3. Lubie Boty :P

    Prośba

    Prosze o Cos takiego żeby mi moby przywoływało Daje Duzo ++++
  4. Woj Body 400zł Sura Wp 300zł Woj bez eq 150zł Ninja bez eq 125zl Liczę na +
  5. Lubie Boty :P

    Atlantyda

    Atlantyda. Na jaki serwer wejść na kamermodzie żeby działał steam mt2 nie moge wyjść ani sie ruszyć żal . i logować ;/
  6. Prosił bym linka do lolomoda ;D daje 5 +
  7. Lubie Boty :P

    Em2

    Co mi sie z Easy Metin2 dzieje wyskakuje mi Warning:Bot failure, please restart your char. Zmieniam postać ... I nic nie daje i ciągle ten komunikat ;/ Prosze O Pomoc Daje ++++++++++++++++ ; >
  8. Lubie Boty :P

    Pytanie

    Jest coś takiego jak kopiowanie itemków ? : > Daje +++
  9. Lubie Boty :P

    One Hit Killer

    Mógłbym linka do One Hit Killer ??? Daje dużo +++
  10. Lubie Boty :P

    Miss Mt2

    Ma ktoś linka do miss mt2 ??? Daje ++++++
  11. Lubie Boty :P

    Easy Metin

    Czy jest jeszcze jakiś easy metin działający ? ;d ? Daj ++ za linki Oczywiście na Metin2 PL
  12. w tydzień z tego sposobu wyhciągnełem 651.898.992.081 ; >
  13. Testowałem go ;/ Jeżeli tak sądzisz to nie zarobisz BAy :**
  14. 3 Dropki na Easy Metin !!! Potrzebne nam bedzie ; ] Mnisia +5 x3 Bojowa +5 +6 x3 Tradycyjny +5 +6 x3 Glewia +5 +6 x3 Potem : D Pajęcze +4 +5 x3 Tygra +4 +5 +6 I mamy Eq potem exp 1-3lvl słabe wilki 3-5 Dziki Itp na 5 lvl idziemy zrobić profesje Mental :X 5-10lvl Dzikl i słabe niedźwiedzie 10-15lvl Niedźwiedzie - tygrysy 15-18lvl Zaprysy w m2 18l - 22lvl dzikusy ;d przy Mieście 2 22 -25lvl Mocniejsze Dzikusy lub po 1-3 grp dzikich generałów ; D (Dużo KK I butki 1.5k-2k pz Mi dropły) 25-33lvl Ezoty ( Mi Dropło 15 ribów ) ;D 33-42 pustynia ;D ( Dużo Marmórów ) Od 25lvl jak nas stać zmieniamy eq na żelaka lub 5-kątną Albo zostajemy z tamtą ;D Po tym tyg powinniśmy mieć około 500kk-650kk Licze Na ++ I na komentarze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...