Weług mnie powinien iść na platinum i tam sniper only by potrenować ;>
Że to jest 1 filmik to nawet nawet
Niedługo ja zrobie też ze sniper only to pokarze wam klase!
mam lepszy sposób!
Po prostu wciśnij gravity na 1 potem leć do sufitu i telikill włącz
I jeszcze potem aimbot on i coś tam pod nim na 2(są trzy opcje do wyboru)
Wtedy więcej punktów i co jakiś czas są headshoty to jest mój spasób.
Spróbójcie!!!