Skocz do zawartości

krzysiek987

Members
  • Postów

    272
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O krzysiek987

  • Urodziny 22.07.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Afryka

Osiągnięcia krzysiek987

  1. Mam problem z tym zmieniaczem bonów. Z uruchomieniem nie ma problemów, lecz gdy już wszystko przygotuje i daje START to wyświetla mi się takie coś: http://zapodaj.net/4981241456f0.png.html
  2. Może i fajna ta dynia ale jest jeden minus. Heady wchodzą prawie cały czas
  3. Tzn. nie o to chodzi. Ja se tak to nazwałem... To są normalne paczki tylko inaczej wyglądają na czas eventu. Normalnie wylatują gówniane bronie i czasem exp i gp passy 100%....
  4. Z tego co pamiętam w zeszłym roku było to tak jak ze skrzynkami Grey HiSec Case i Black HiSec Case, tylko inny wygląd mają te paczki. Żółta paczka jako Grey, a pomarańczowa(czerw.) to Black.
  5. krzysiek987

    [P]Privy

    Yyyy... mleko? Co ma piernik do wiatraka? on się pytał o lvl hack? Priv'ów na Combat Arms nie ma. Idź pograj sobie w CA Amerykańskie... To nie Metin2 ani Tibia 2,5D ;].
  6. krzysiek987

    [info] Event

    26.10.2011 - 01.11.2011 => Halloween event! [Treat 1: Halloween Exclusive Daily Jobs] * Accomplish the haunting mission it gives, and get rewarded with Halloween exclusive equipment! [Treat 2: Black Market Celebrates Halloween!] * Black Market celebrates Halloween by opening up a Halloween exclusive limited sale! During Halloween, Candy Buckets will drop in-game. Open them with HiSec Keys cheaply sold below and receive the awesome treat it gives! Don't forget to arm yourselves with Halloweeny arsenals before you get into the battlefield! Time to get Halloweeny! 1 EVENT: 1) Do wygrania: - Plecak(3slot) - Nóż(kosa ;p) - Dynia na głowe, która daje jakieś tam bonusy ;p. - Podczas gry można zdobyć fasolki bertiego botta (dzbanki z cukierkami, które otwieramy). 2 EVENT: 1) Wyprzedaż: http://zapodaj.net/4...40809d.gif.html 2) Do kupienia: - G36 Autumn - LAW Autumn Jak coś pominełem to proszę napisać chętnie dopisze ;]. http://en.combatarms...ART=/News/Event => tutaj znajdziecie zakładke do eventu.
  7. Mi takie coś wyskakuje: http://s2.ifotos.pl/img/aa_hsapnqp.png Poradzi ktoś?
  8. a znasz się na tym Netrodal? Tzn. gdzie to zrobić w opcjach aby nie ruszał tych plików... bo próbowałem już parę razy i nie znalazłem sposobu ;/
  9. Tak więc, gdy chce otworzyć pliczek (tzn. zainstalować go) mój troskliwy kaspersky wykrywa w kamer modzie trojana tak więc nie pozwala mi na otworzenie tego... Znacie jakiś sposób abym miał możliwość na zainstalowanie go? Dzieje się to tylko przy modzie 2011 SF...
  10. dobra dzięki za odpowiedź. Można zamknąć.
  11. Ale jest takie coś jak silny przeciwko potworom? ;p Ja widziałem tylko na zwierzeta..
  12. Czy na metiny działają bony na zwierzeta? Albo moze coś innego zwiększy mój damage oprócz wartość ataku +...
  13. Nie masz na to wpływu. Pojawia się to np. Gdy w elimination jest 1vs3 i ta 1 osoba odchodzi. Automatycznie wywala te 3 osoby z 1 teamu i nic nie dostaja. Na sd to moze jest przyczyna 9 do zera... Moze ktoś inny lepiej ci to wytłumaczy
  14. No nie, lecz niedawno mówiono, że najmniejszy modzik (zmiana w plikach combata) jest banowane... Więc w końcu już się zagubiłem
  15. wytłumaczę wszystko w jednym poście...: plusy: - jest więcej osób na ft'ku (więcej expa) - szybciej to przejdziemy (więcej expa) - więcej pnk. (więcej expa) - duże znaczenie ma używanie przez nas wyposażenia, dam przykład na bl: 1) caltropsy: wbijamy na bl 250 tys. punktów a dostajemy np. 700 expa [ bez exp passów ] 2) zwykła broń za gp (np. Negev): wbijamy na bl 120 tys. punktów a dostajemy 650 expa [ bez exp passów] 3) minigun, flamethrower: wbijamy na bl 150 tys. punktów a dostajemy ok. 700 expa [ bez exp passów] WSZYSTKIE PRZYPADKI TO TYLKO PRZYKŁADY. (up) przypuszczalne plusy: - mniej dedów (więcej expa) - więcej killi (więcej zdobytej kasy) Jak by co proszę się nie pluć, to moje zdanie na ten temat, a dużo tego gówn.. gram
×
×
  • Dodaj nową pozycję...