Nigdy przenigdy nie kupuj kluczy steam do 10 zł ponieważ są one używane a co do tego jest podobno takie prawo ze moga coś takiego sprzedawać i w treści aukcji jest napisane ,że klucze są używane.
Polecam kupic ten cd key sam kiedy kupywałem od tego sprzedawcy :http://allegro.pl/counter-strike-1-6-steam-cs-cd-key-klucz-24-7-i1888036633.html
A co do kolegi wyżej : "Kupuj nowe cd-keye i broń Boże, nie kupuj Kont ze steamem, 90%, że ktoś Cię oszuka" - Ja kupiłem wiele steamów z cs (2k3,2k4 ,2k6 ,2k7) i ani razu nie zostałem oszukany!