Skocz do zawartości

Lipica

Members
  • Postów

    35
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Lipica

  • Urodziny 29.04.1995

Metody kontaktu

  • GG
    11252392
  • Skype
    liposzas

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Lipica

  1. OOO kolego tutaj nie ma pełno skanów takie skany to chyba każdy wie ale + i tak dla ciebie za wysiłek
  2. Niektóre serwery maja zablokowane takie spraye a co do tej lambdy to nie będziesz widział swojego spray'u w "option" w cs A plik wklej do : \counter-strike lub \counter-strike\cstrike_polish
  3. Niee, nie potrzebnie robiłeś formata To jest wina fps moj kumpel ma to samo na zwykłych mapach 60+ fps a na aimach 15-20 po prostu wina to jest karty graficznej bo jest słaba i nie wyciąga tyle ile trzeba z tego co wiem trzeba dociągnąć nowe stery i oczyścić kompa w razie czego pobrac modele i cfg które daja wiecej. Modele: http://www.wrzuc.to/w241lUpX.wt A tu komendy do cfg: cl_weather "0" d_spriteskip "0" gl_max_size "256" gl_affinemodels "0" gl_alphamin "0.25" gl_clear "0" gl_dither "1" gl_flipmatrix "0" gl_cull "1" gl_palette_tex "1" gl_lightholes "0" mp_decals "20" precache "1" r_dynamic "1" r_novis "0" r_traceglow "1" r_wateralpha "1" r_mirroralpha "0" r_bmodelhighfrac "5.0" r_lightmap "0"
  4. Ale masz duzy ping czy cie klatkuje ? Bo jeżeli masz ping to będzie trzeba go zmniejszyć na parę sposobów które mogę Ci opisać a jeżeli klatkuje trzeba ustawić rate dobrze i będzie ok
  5. Lipica

    Wykrywalnosc

    Każdy bot jest wykrywalny lecz darmowy szybciej wykryć
  6. Lipica

    BAN W TIBI - PYTANIE

    A używałeś bota lubi tibi mc ?
  7. Dzięki za pomoc ale sobie poradziłem następująco : reinstalowałem steam 4 razy i oczyściłem system ( co prawda nie był zasyfiony 1 wirus wo gule nie zagrażający). Po 4 reinstalu jakoś poszło. Można zamknąć
  8. Witam Dzisiaj kupiłem sobie gta 4 na steam [steam gift]. Zacząłem pobierać grę , lecz potem musiałem zrestartować komputer i nie pobrałem do końca gta. Gdy włączyłem komputer podczas logowania zacina mi się cały steam (brak odpowiedzi) i tyle nie mogę się zalogować na steam. Dodam ,że mam win7 i pierwszy raz mam taki problem od 2 lat. Reinstalowałem przed chwilą cały steam i nic nie dało nie wiem co mam robić ...
  9. Bright lepszy bo potem nawet na dragach nie poexpisz a bright taki uniwersalny //NIe odkopuj
  10. Lipica

    Elfbot Alarmy Gdy Death

    Witam Posiada ktoś skrypt na alarm gdy postać zostanie zabita ?
  11. counter-strike.pl frag-executors.com
  12. Możesz wpisać do userconfigu to po włączeniu cs ci się samo wczyta exec nazwa.cfg
  13. Nigdy przenigdy nie kupuj kluczy steam do 10 zł ponieważ są one używane a co do tego jest podobno takie prawo ze moga coś takiego sprzedawać i w treści aukcji jest napisane ,że klucze są używane. Polecam kupic ten cd key sam kiedy kupywałem od tego sprzedawcy :http://allegro.pl/counter-strike-1-6-steam-cs-cd-key-klucz-24-7-i1888036633.html A co do kolegi wyżej : "Kupuj nowe cd-keye i broń Boże, nie kupuj Kont ze steamem, 90%, że ktoś Cię oszuka" - Ja kupiłem wiele steamów z cs (2k3,2k4 ,2k6 ,2k7) i ani razu nie zostałem oszukany!
  14. Lipica

    [POMOC]

    tak HP Potion : - Helat ustawiasz ile np 800 i typ mikstury I tak samo z maną
  15. 1s1k najlepsze potem progamers miałem serwer na zabijace i też bardzo dobre serwery 1000FPS
×
×
  • Dodaj nową pozycję...