Mam pytanie, poniewaz bardzo mnie zdiwilo ze kolega wyzej dał mh 4.1 po uptadzie i prawie wszystkim dziala a ja go pobralem i dalej wyskakuje mi w dolnym rogu Script paused i mh sie nie uruchamia...nie wiem co mam robic bo chodzi mi tylko o dzialajacego speedhacka na PL i o nic wiecej....mialem kiedys starego kamermoda ale musialem sformatowac komputer i jak sciaglem nowego to juz mh tam nie bylo ;/