Skocz do zawartości

tomek99lv

Members
  • Postów

    20
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia tomek99lv

  1. tomek99lv

    [Szukam] Folder Pack

    Witam. Mam problem poniewaz zmienilem system na windows7 z windowsXP ( i jedno i drugie ORIGINAL) ale gdy instaluje dochodzi do pliku pc.epk i od tego pliku az do konca wyskakuje bład pliku zrodlowego...plik zrodlowy jest uszkodzony wyskakuje okienko z IGNORUJ PRZERWIJ PONOW PROBE JA ZAWSZE DAJE INGORUJ metka pobralem z metin2.pl nie wiem czemu tak sie dzieje. bardzo bym prosil aby ktos spakowal Folder PACK do WinRara i wrzuvil na jakas strone zeby mozna go bylo pobrac wczesniej mialem XP i normalnie sie instalowalo bardzo prosze o pomoc
  2. heh,widze ze ty sie nie znasz poniewaz w KaMeRze jest Multihack i na przyszlosc zanim cos napiszesz i jestes pewny ze to prawda to sie wstrzymaj i zapytaj kogos starszego np.jakoegos 10latka :P a tobie Doyyumhwaji bardzo dzIeki bo działa
  3. dzieki ci bardzo + leci :P
  4. Mam pytanie, poniewaz bardzo mnie zdiwilo ze kolega wyzej dał mh 4.1 po uptadzie i prawie wszystkim dziala a ja go pobralem i dalej wyskakuje mi w dolnym rogu Script paused i mh sie nie uruchamia...nie wiem co mam robic bo chodzi mi tylko o dzialajacego speedhacka na PL i o nic wiecej....mialem kiedys starego kamermoda ale musialem sformatowac komputer i jak sciaglem nowego to juz mh tam nie bylo ;/
  5. Witam. Mam problem. gram na plu i zawsze sobie expilem metodą ze wlaczalem easymetin2 + kamermod z PL + dmghack i tak oto wbilem 60lv na PLu w ponad 2 tyg. ale stało sie cos okropnego.....moj tempy brat scaignal wira i musialem dwa dyski formatowac....a w starym kamermodzie na PL byl Multihack...gdy naprawilem komputer i chialem sciagnac kamermoda pl okazalo sie ze niema Multihacka.....a starego kamera juz niemam bardzo bym prosil zeby ktos wrzucil STARSZEGO kamera z PL tego z MH daje 5
×
×
  • Dodaj nową pozycję...