Skocz do zawartości

Jejek125

Members
  • Postów

    28
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Jejek125

  1. Witam ściągłem sobie amxmod 1.81 + csdm zainstalowalem wszystko ale w grze po spawnie nie pojawia sie menu do wyboru broni + po zabiciu robi sie freeze :/
  2. Siema może ktoś wrzucić plik Vindictus Lauchner bo przypadkiem go usunałem :/ a przez Vindictus.exe go nie odpale
  3. Jejek125

    [Problem] Update

    Też mam ten bląd w okienku ale gra działa.Zrób reinstal może coś pomoże..
  4. Juz wszystko działa można sie logować :P
  5. U mnie pisze że nie można sie zalogować w tym momencie :/
  6. http://mhauckonline.blogspot.com/2011/10/cabal-expansion-part-iv-saints-requiem.html Tutaj jest wszystko opisane :]
  7. Nie Warrior nosi jedną broń Greatsword albo Daikatane
  8. Dzisiaj jest wprowadzany update Saints Requiem może dlatego
  9. Zrobiłem tak nawet nowego clienta ściągłem ...
  10. Teraz jest jeszcze gorzej ... Wchodze ponownie do item shop pojawia sie biały ekran i crash potem nawet cabala nie moge włączyć dopiero po restarcie kompa zadziała... Hmm nikt nie wie o co chodzi ?
  11. Mój problem polega na tym że jak wybiore coś w item shopie to nie moge nic kupić ponieważ widze połowe tego okienka :/
  12. Jejek125

    Patch

    Po co kolejny temat robisz? Już są takie 2
  13. Jejek125

    Serwer minecraft

    Zrobiłem serwer na hamachi lecz jak gram z kolegą mam lagi itp więc chciałem przeznaczyć więcej ramu na serwa użyłem sposobu z plikiem .bat lecz okienko pojawia sie i znika. EDIT: Wszystko już działa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...