Witam ściągłem sobie amxmod 1.81 + csdm zainstalowalem wszystko ale w grze po spawnie nie pojawia sie menu do wyboru broni + po zabiciu robi sie freeze :/
Teraz jest jeszcze gorzej ... Wchodze ponownie do item shop pojawia sie biały ekran i crash potem nawet cabala nie moge włączyć dopiero po restarcie kompa zadziała...
Hmm nikt nie wie o co chodzi ?
Zrobiłem serwer na hamachi lecz jak gram z kolegą mam lagi itp więc chciałem przeznaczyć więcej ramu na serwa użyłem sposobu z plikiem .bat lecz okienko pojawia sie i znika.
EDIT:
Wszystko już działa