Witam wszystkich mam kilka pytań odnośnie Metina US:
1. Czy przepustki do v2 można nabyć tylko przez Item shop ?
2. Czy atlantyda jest darmowa czy trzeba przepustki .
3. Czy ktoś z was wysyłał SMS na Item shop i czy normalnie bierze 23,18 PLN ?
4. Czy na serwerze są dostępne Opaski Zapomnienia ?
5. Czy można robić wojny przerzutowe w v2 ?
6. Czy można mieć kilka kont w grze ? (np postac ,główna , buff , sklep )
Z góry dziękuje za odpowiedź .