Skocz do zawartości

NieZnamNicku

Members
  • Postów

    19
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia NieZnamNicku

  1. Witam. Moja prośba dotyczy ID na te itemki które się coraz częściej pojawiają na chińskich , tureckich i ogólnie zagranicznych serwerach np. tych itemkow co sa na screenie w tym topicu: http://www.mpcforum.pl/topic/194461-tutorialtrnew-private-serwer-neronmt2/ Bardzo dziękuję za pomoc daje 5 i +
  2. NieZnamNicku

    Pvpmt2[Hamachi][Pl]

    +sik za reklamę uwielbiam serwery pvp napewno zagram ;p
  3. błąd podczas łączenia z serwerem a ga jest ;/
  4. NieZnamNicku

    Porytemt2 Hamachi

    lol jak naciskam na spol to wyskakuje xxx
  5. Witam. Mam prośbę. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zrobić obejście do Metin2 po ostatniej aktualizacji aby działały wszystkie hacki boty i bugi? Za pomoc lecą 5 i + chyba że ktoś woli minusy ;p
  6. Reje mi nie działa ;/
  7. Witam. Mam problem z klientem Du-Li. W poprzednim temacie dostałem informację że muszę mieć : clienta (2 opcja) patcha do niego wkleić (3opcja) i tego laundersa czy jakoś tak też tam wkleić (1opcja) zrobiłem to wszystko i nadal mam błąd a serwer jest on. Co trzeba jeszcze zrobić? Polecą 5 i + chyba że ktoś woli -
  8. Thx bardzo mi pomogłeś dostajesz 5 i +
  9. Witam. Mam problem z Klientem serwera dedykowanego Du-Li opiszę mój problem: 1.Włączam klienta 2.Wpisuję ID , Hasło 3.Pojawia się odliczanie 4. Gdzieś tak na 16 wyskakuje błąd Bardzo proszę o pomoc tych którzy umieją. Może to trzeba gdzieś jeszcze to wkleić nie wiem.................. Za pomoc lecą 5 i plusiki (chyba że ktoś woli minusa :] )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...