Witam. Mam problem z Klientem serwera dedykowanego Du-Li opiszę mój problem:
1.Włączam klienta
2.Wpisuję ID , Hasło
3.Pojawia się odliczanie
4. Gdzieś tak na 16 wyskakuje błąd
Bardzo proszę o pomoc tych którzy umieją. Może to trzeba gdzieś jeszcze to wkleić nie wiem..................
Za pomoc lecą 5 i plusiki (chyba że ktoś woli minusa :] )