Witam. Niedawno zaczalem grac na OTS'ie naruto i mnie zabijaja niemilosiernie silniejsze mobki i musze expic na tych slabszych i jest to monotonne wiec chcialbym sobie posiedziec popatrzec jak mi postac expi i poogladac np TV ;p Wiec moje pytanie czy jest jakis bot do tego nieplatny, moze byc nawet jakis lipny byle by byl ; )