Smok ma najmniej absow na dzwony i strzaly lecz na dzwony najmniej. Co do bonou na diabły to jest dobre na moby ktore smok "tworzy" , trutka podstawowo , 6/7 bon full na potwory , bon na zwierzeta , nieumarlych. Masz jakiegos epika na 95 lub 99? jak tak to masz wieksze szanse , ale pamietaj na yt2game moby maja kilkakrotnie zwiekszona sile ataku i obrone!