Skocz do zawartości

Abradabadabadu

Members
  • Postów

    90
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Abradabadabadu

  • Urodziny 06.05.1994

Metody kontaktu

  • GG
    mam
  • Skype
    nie mam

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Słupy

Osiągnięcia Abradabadabadu

  1. Ja myślę tak: Exp: 500x Drop:60x W sklepie bless, chaos i life soul tylko z dropu. Żeby była jakaś waluta w grze
  2. Tak jak kolega UP napisał jedyny aktualny sposób to niestety ale tylko tasker ;/
  3. Są już nowsze wersje EM2 ta jest tak stara że chyba już sami autorzy o niej zapomnieli
  4. Pliki PC.epx i PC.epk jeśli to to ci chodzi.
  5. Abradabadabadu

    Yangi

    Yang za sms'a to fake sam kiedyś się pod jarałem że za sms'a tyle yangów. Nic nie napisali etc. Szkoda kasy ostrzegam.
  6. No trudno :P masz + i 5
  7. Witam. Czy działa jakiś 1 hit kiler na serwer Diamondmt2 bo czytałem że na plikach 2010+ nie działa ale nie wiem na jakich jest diamondmt2 :P
  8. @up Nie prawda dlaczego okłamujesz? ; d Ta opcja ze zmienianiem czasu już daaaawno nie działa.
  9. Jak grałem (fakt że to było jakiś czas temu) to jak używałem dmg to mnie logało, więc myślę że nadal tak jest lecz mogę się mylić. http://www.mpcforum.pl/topic/387766-spis-hackow-botow-bugow-programow-prywatne-i-globalne-serwery/ poszukaj tutaj jest parę dmg ; ]
  10. Mam problem z FB 4.0 by Earpel mianowicie... Gdy go włączam chodzi itp ale po pewnym czasie wyskakuje komunikat "metin2client.bin przestał dzialać" i sie wyłącza. Wie ktoś o co chodzi?
  11. Może przeinstaluj i na nowo spaczuj metka.
  12. Mam problem gdy uruchamiam metin2 mod SF wyskakuje następujący błąd: http://imageshack.us/photo/my-images/846/85695145.jpg/ wie ktoś o co chodzi?
  13. Najlepszy według mnie jest EasyMetin2 płatny 28zł na 30 dni, ale sprawdzony i wiadomo, że działa. Tak działa na wszystkie serwery.
  14. Spróbuj przeinstalować i storrentować metka i na nowo wgrać kamer moda może pomoże.
  15. 2x up wygląd skili jest wbudowany w clienta
×
×
  • Dodaj nową pozycję...