Jak grałem (fakt że to było jakiś czas temu) to jak używałem dmg to mnie logało, więc myślę że nadal tak jest lecz mogę się mylić.
http://www.mpcforum.pl/topic/387766-spis-hackow-botow-bugow-programow-prywatne-i-globalne-serwery/
poszukaj tutaj jest parę dmg ; ]