Skocz do zawartości

zaje92

Members
  • Postów

    22
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia zaje92

  1. a napiszecie mi jakies najbardziej potrzebne skrypty ?
  2. zaje92

    Kabbot Skrypty.

    Jemu chodzi o skrypty pomyśl
  3. Ale nie o to chodzi na kompie niemoge tego samego zrobic, bo po 1 nawet niechce mi sie uruchomic ten NCSfot do pobrania, nie mowiac juz o dalszych czynnosciach. Klikam na niego i nic sie niewyswietla a na lapku sie sciagnelo ;/ To musi byc chyba jakis blad systemowy niewiem ;p
  4. Witam. Moj problem polaga na tym, ze jak proboje odpalic aiona przez IALuncher (server InfiniteAION) to nagle wyskakuje mi blad "Program IALuncher przestał dzialac..." dodam ze mam windows 7, lecz na laptopie gdzie tez mam 7 gra normalnie odpala tylko, tez niemoge na nim grac bo ma za male wymagania . Niemam pojecia na czym ten blad mogl by polegac ;/. Wogule to na normalnym kompie tez niemoglem odpalic nawet tego NCSoftu do pobrania clienta wszystko zrobilem na lapku - wedlug instrukcji wiec to napewno nie dla tego, ze cos zle skopiowalem..., nastepnie zrzucilem na kompa i tyle ;/ Prosze o pomoc, moze ktos juz mial taki blad? jesli tak to prosil bym aby napisal jak z tym sobie poradzil
  5. zaje92

    Dekaron

    hmm sprobuj moze uruchomic jako administrator lub ustawic zgodność z xp czesto tak robie jak mi cos nie chce wejsc bo mam win7 i zazwyczaj dziala
  6. THX masz + , jeszce tylko potrzebuje informacji co do tych kamyczkow
  7. Mam 2 pytania : 1.Co to sa skille AOE i jak je rozpoznac? 2.Wiem ze w Alokenie do 80-90 lvla (przynajmniej tak slyszalem) do broni nalezy dodawac rhombusy, ale pozniej % i chcial bym sie dowiedziec jakie to maja byc kamienie? i jakiego typu aloken ma skille np. ice,curse itp...
  8. albo mogl by mi ktos podac linka do jakiegos dobrego poradnika dla alokena ;p, fajnie gdy by byl polski
  9. A do pvp albo do buffowania samego siebie oprocz tych dwoch bufow co guard jest potrzebny mozna sie tylko 2x buffnac bo jak widze na tym pasku gdzie mam aktywne buffy pozniej sie zamieniaja? ;p czy jak to jest? a jesli tylko 4 buffy mozna to jakie polecacie? narazie uzywam decreace damage i rebelion sword niewiem wydaja mi sie najlepsze
  10. albo czy wie ktos co daja wszystkie buffy bo ja tego nieogarniam pisze ze Spera and Gurad arm a gdy nacisne c nic sie niezwiekrza. Jak by tos napisal co kazdy buff daje :D
  11. a co do tych buffow jeszcze, niewiem czy pakowac w te co pisze "target" bo w sumie mi sie to nieprzydaje, a jesli tak to w jakie jak byscie mogli doradzic?
  12. a jakie najlepiej kamienie wciepywac do broni, slyszalem ze rhombusy?
  13. a gdzie jest ten DK square i na czym on polega?
  14. Jak narazie mam 70 lvl
  15. oturz niedawno zaczolem grac alokenem , czytalem kilka poradnikow co do buildu ale tam niema wiekrzosci skili. Prawdopodobnie temu ze wyszedl nowy update a7 i teraz niewiem w co dawac szczegulnie bym prsosil o pomoc w doborze buffow[zakladka spell], jakie warto dac a jakie nie bo zostaly mi 4 pkt do rozdzielenia i niewiem czy na wszystko starczy, prosze o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...