Witam. Moj problem polaga na tym, ze jak proboje odpalic aiona przez IALuncher (server InfiniteAION) to nagle wyskakuje mi blad "Program IALuncher przestał dzialac..." dodam ze mam windows 7, lecz na laptopie gdzie tez mam 7 gra normalnie odpala tylko, tez niemoge na nim grac bo ma za male wymagania . Niemam pojecia na czym ten blad mogl by polegac ;/. Wogule to na normalnym kompie tez niemoglem odpalic nawet tego NCSoftu do pobrania clienta wszystko zrobilem na lapku - wedlug instrukcji wiec to napewno nie dla tego, ze cos zle skopiowalem..., nastepnie zrzucilem na kompa i tyle ;/ Prosze o pomoc, moze ktos juz mial taki blad? jesli tak to prosil bym aby napisal jak z tym sobie poradzil