Skocz do zawartości

JestemGrzeczny

Members
  • Postów

    52
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O JestemGrzeczny

  • Urodziny 01.04.1995

Metody kontaktu

  • Skype
    rbkbtv

O użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta
  • Lokalizacja
    Bytów

Osiągnięcia JestemGrzeczny

  1. JestemGrzeczny

    Serwandes

    ja mam woja 52 tam moge cie podexpic. ps only chunjo
  2. JestemGrzeczny

    Zmina Emaila

    ty nie możesz zmienic ale druga osoba jezeli ukradles konto nie moze anulowac daj - !
  3. JestemGrzeczny

    [Ss'Y] Z Eteora ;]

    hahaha tanio pod cipa handlarki e masz yanghacka wes wyslij email hahahahahahaha lezzeee masz +
  4. troszeczke jak nup napisales mpc forum wita. ale reszta rozmowyu ok hehe inchubator ;p
  5. Działa pobierz Najnowszego easy metin od andrzeja, zrób pt zasięg ustaw w exbocie na 0 i play i kradneisz. musisz na expbocie, bo w mh juz nie działają AUTOPICKUPY <AP> no i niestety. ale lepsze to niż nic. LICZĘ NA - ! Edit sorka nie zauwazylem o em2. musi ci dzialac. ustawiasz na 0 i play? moze pt niemasz?
  6. JestemGrzeczny

    Pomozcie

    chyba piszą w C++ delphi lecz andrzej tylko Spolszcza Boty. Daj - !
  7. 'roberd miales mnie eipic ;d' hahahahahahhahaha leże @sorki za odkop musialem ;d
  8. JestemGrzeczny

    [Ss]Byk Za Rib'A

    hahahah byka i jego mame hahahahaa masz +
  9. heeheh ja wydalem okolo 50kk <dokładnie 47> i 6 bodzi i reszta to takie gowienka jak potki itp.. ale zawsze może byc lepiej. teraz w oczekiwaniu na ZUO
  10. JestemGrzeczny

    Pl Event?

    juz dawno sie zakonczył nastepny event jest 17 lipca jest z okazji 3 urodzin metka i CZzerwnaego smoka
  11. JestemGrzeczny

    Pytanie O Konto

    zmien email . siedz na stronie na jego koncie napisz mu ze zmieniles maila on anuluje ty zmien jeszcze raz wpisując stary ten na ktory wczesniej zmieniles i jakis nowy i akceptuj na nowym i masz konto on nie anuluje.
  12. hehe sprobuje nastepnym razem
  13. andrzej w jednym z tematow ma napisane nowy patch bo Monolit zmienił IP
×
×
  • Dodaj nową pozycję...