Witam, jak w temacie poszukuje easymetin2 do metin2 us (z8games)
Dziś widziałem sporo botów expiących w M2 na serwerze New world.
Bardzo prosiłbym o linka, ponieważ nie mogę znaleźć.
Witam.
Od razu mówię że korzystałem już z opcji "szukaj" , ale nic nie znalazłem.
Poszukuje jakiś plików serwerowych, do serwera (nie 4fun) (oraz nie pliki Raina)
Mam pytanie.
Mam clienta który wyświetla mooby z atlantydy, nowe bronie itd
Tylko jest pewien problem jest on po niemiecku.
Nazwy all przedmiotów są po niemiecki.
Da się to jakoś spolszczyć ?
Poszukuje kogoś kto zrobiłby mi stronkę rejestracyjną.
Chciałbym by była trzecia ręka przy tworzeniu nowego konta.
Mile widziany też byłby ranking postaci.
Stronka pod Xamppa
Kontakt GG 21196301
Z góry thx
Mam problem z uruchomieniem serwera...
gdy włączę portmap i wchodzę do gry poprzez spolszczenie pojawia się owy komunikat
Ściągałem już chyba z 5 różnych portmapów i nadal to samo co jest źle ?
Po prostu odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz GG
Naprawić raczej się nie da. Przy instalacji jakieś błędy powychodziły i teraz masz różne ciekawe rzeczy w tym tą temperaturę