elo mam probelm gdy teleportowałem się do v2 pierscieniem teleportacji zacioł mi się metek i teraz jaki sie loguje i chcę wbić na postac to podnosi renke :mellow: i tak zostaje ??!!??! POMOCY :mellow: a i inne postacie działaja na tym samym koncie.Podejżewam że to przez piersćien tp
http://img704.imageshack.us/i/bladv.png/