Witam,
mam pytanie !
Posiadam Laptopa ASUS nowiutki z 2010 roku I mam taką sprawę dotycząca nagrywania Minecraft !
Bo chciałbym, aby mi gra płynnie chodziła jak np. u JJayJokera, CTSG i wiele innych let's playerów mam bardzo dużo miejsca na dysku C
a frapsie mam ustawione 40 fps'ów nagrywania, jednak gdy naciskam F9 (u mnie to przycisk nagrywania filmu) to mam z 9-15 fpsów i mi się lekko tnie (posiadam wersje frapsa 2.7.2)
I co zrobić,aby płynnie gra chodziła podczas nagrywania ?