Skocz do zawartości

wqwqwqwqwq

Members
  • Postów

    28
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O wqwqwqwqwq

  • Urodziny 26.08.1992

Metody kontaktu

  • Skype
    troju1233

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    DDz

Osiągnięcia wqwqwqwqwq

  1. wysłałem na pw nie mogłem tutaj wstawić linka
  2. wqwqwqwqwq

    Eternia Dekaron

    Witka Pisze z konta kumpla macie może jakieś hacki do Eternia Dekaron [PRV] Znalazłem parę skryptów na innym forum lecz nie działają osoby nie mające nic do wniesienia proszę nie spamować '' zależało bi mi na Non Agro [to chyba to że moby za tobą biegają] i tylko to chyba ze macie coś lepszego cya czekam na szybką odpowiedź ///// Znalazłem coś takiego [ U mnie działa choć nie do końca ] 1.Włanczamy gre i zostawiamy na oknie logowania 2.Otwieramy cheat engine i wyszukujemy dekaron.exe 3.Wchodzimy w memory view po czym naciskamy ctrl+a 4.Kopiujemy poniższe scripty i naciskamy Execute Vac Hack Kod: [ENABLE] alloc(newmem,1024) label(returnhere) label(originalcode) label(exit) 00450BCD: // jmp newmem nop returnhere: newmem: originalcode: mov edx,[eax+1c] mov [ecx+20],edx mov edx,99 mov [eax+1C],edx mov edx,999 // number boss spawn mov [eax+8c],edx mov edx,01 // time delay between spawn mov [eax+90],edx mov edx,99 // num mob follow me mov [eax+3C],edx mov [ecx+20],edx exit: jmp returnhere [DISABLE] dealloc(newmem) 00450BCD: mov edx,[eax+1c] mov [ecx+20],edx Non Aggro Kod: [ENABLE] alloc(newmem,1024) label(returnhere) label(originalcode) label(exit) 00528900: jmp newmem nop nop returnhere: newmem: originalcode: movzx eax,word ptr [esi+00000154] //mov eax,01 //mov word ptr [esi+00000156],ax mov [esi+00000070],40400000 // speed mob //40c00000 = 6 lv 1 //41400000 = 12 lv 2 //41c00000 = 24 lv 3 mov byte ptr [esi+00000174],00 // malee attack range = 0 mov byte ptr [esi+00000244],00 // magic attack range = 0 mov [esi+00000240],0000000 //other attack range = 0 mov [esi+0000023c],0000000 //other attack range = 0 mov [esi+00000238],0000000 //other attack range = 0 mov eax,03 mov word ptr [esi+00000154],ax exit: jmp returnhere [DISABLE] dealloc(newmem) 00528900: movzx eax,word ptr [esi+00000154]
  3. PPM na ikone > Uruchom jako i pod innym kontem ;]
  4. Yo witam poszukuje Aim'a lub WH do left 4 dead odrazu mowie ze nie steam wiec jak ktos cos znajdzie pm me albo tutaj bb
  5. wqwqwqwqwq

    Z: Najnowsza paczka :)

    STRONA CLICK tutaj zawsze najnowsza wersja jest 2.7.9 tutaj jak cos
  6. wqwqwqwqwq

    [Dekaron]Problem

    Hehe jednak nie przez GG ani XFire mam je włączone i all działa dzięki za poradę. aha energylove mam pytanko czy build dla Summonera 3heal 1str 1 spr jest dobry ?? powiem ze jade na bocie z no-agroo[moby nie atakują] ale jak już bedę high jadę bez bota i czy dam rade ?? na razie mam 25 lvl Pozdro @edit jak można to zmięcie mi nick na aTgoD. Myślałem że nie zabawie na tym forum długo ale jednak się myliłem.
  7. wqwqwqwqwq

    [Dekaron]Problem

    Powiem tak mam kompa nowego na gwarancji więc nie za bardzo żebym go rozkręcił. Co do temp, komp jest chłodny nie ciepły. Inne gry z lepszą grafiką mi chodzą na Full Detalach chociażby taki L2 chodzi normalnie na full detalach. He He nawet Emuluje gry z PS2 na kompie i mam ~50 fps gdzie 60 to norma na konsoli. Więc jeszcze zrobię tak jak tam napisałeś. Jak coś pomoże to napisze. @edit Ahha jeszcze jedno na pulpicie mam rozdziałke 1280x1024 w grze 1024x768 :| Próbowałem na minimalnych detalach ale nic nie pomogło. PozdRo
  8. wqwqwqwqwq

    [Dekaron]Problem

    Zainstalowałem najnowsze stery. Nic to nie dało. Jakieś sugestie ??? Bo ja znam tylko jedną sugestie.
  9. wqwqwqwqwq

    [Dekaron]Problem

    Nic dalej się wyłącza jakieś rady ?? Plx Help bo gra fajna ale mi się ku**a Zwiesza po paru minutach gry.
  10. wqwqwqwqwq

    [Dekaron]Problem

    Nie grzebałem nic w opcjach a przecież na takim sprzęcie powinno na fulach bez zachłysnęcia chodzić ;/ @edit no nic spróbuje i dam znać
  11. wqwqwqwqwq

    [Dekaron]Problem

    Witam otóż dzisiaj zaczełem grać w Dekarona [Głównie przez filmiki] Gram 5 min i gra się zwiesza i nie da się nic zrobić Pomaga jedynie restart kompa. Mój komp to: Procek Intel Core 2Duo 2.0GHz x2 CPU's Ram 1 GB Karta Graficzna GF 7600GT Proszę o szybką pomoc. Z góry dzięki Pozdro.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...