Ostatnio miałem ochotę pograć w warrocka więc włączam grę oczywiście update a dalej co ? error...Jego treść to : Runtime Error ! Program C/Program Files/War Rock/WRUpdater.exe This application has requested the runtime terminate it in an unusual way. Please contact the application supported team for more information .
Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mi pomoże rozwiązać ten problem... zgóry dziękuje i pozdrawiam .
Tak jak UP napisał , chyba zauważyliście ,że tylko te wyższe LV mają takie nicki ...Chyba półtorej roku temu jeszcze można było tak robić jeżeli pamięć mnie nie myli .
ratio czyli KD zliczone razem w % ...Im większe ratio tym lepiej to świadczy o twoim skillu i masz szansę dostać się do lepszych klanów ...
KD: Kill/Death
Inaczej tego objaśnić nie umiem ;P
@DOWN : No był trochę wcześniej ;D dzieliły nas sec.
Witam, od dawna nie zaglądałem na strone i gdy na nią wchodzę nie wiem gdzie się zalogować...Wiem ,że to trochę głupie no ale nic na to nie poradzę , proszę o pomoc za właściwą odpowiedz oczywiście 5 i + . Z góry dziękuje i pozdrawiam .