Skocz do zawartości

anloko

ProUser
  • Postów

    509
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia anloko

  1. @UP To był dwa sposoby
  2. anloko

    Privat ?

    może i by się komuś udało ale nie wyszło by mu to na dobre .
  3. @UP to jest bez różnicy ile razy zagrasz... po prostu po jakimś czasie musisz zrobić reloga i cieszyć się nowymi broniami .
  4. problem już rozwiązany ...Po prostu zapora systemu blokowała mi grę, ale i tak + za chęci .
  5. jak to zrobiłeś ? mam ten sam problem
  6. Ostatnio miałem ochotę pograć w warrocka więc włączam grę oczywiście update a dalej co ? error...Jego treść to : Runtime Error ! Program C/Program Files/War Rock/WRUpdater.exe This application has requested the runtime terminate it in an unusual way. Please contact the application supported team for more information . Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mi pomoże rozwiązać ten problem... zgóry dziękuje i pozdrawiam .
  7. Hmmmm , chyba spróbuje....Możliwe że się uda
  8. jak ogarniasz snipera o psg... zalezy jak kto woli. Przepraszam za pisownie ale jestem w belgi a tam nie ma polskich znakow
  9. anloko

    Oddam konto

    zakaz dawania kont za forum RMCF
  10. anloko

    Pytanko

    Tak jak UP napisał , chyba zauważyliście ,że tylko te wyższe LV mają takie nicki ...Chyba półtorej roku temu jeszcze można było tak robić jeżeli pamięć mnie nie myli .
  11. ratio czyli KD zliczone razem w % ...Im większe ratio tym lepiej to świadczy o twoim skillu i masz szansę dostać się do lepszych klanów ... KD: Kill/Death Inaczej tego objaśnić nie umiem ;P @DOWN : No był trochę wcześniej ;D dzieliły nas sec.
  12. anloko

    [Pomoc] Playspan

    Witam, od dawna nie zaglądałem na strone i gdy na nią wchodzę nie wiem gdzie się zalogować...Wiem ,że to trochę głupie no ale nic na to nie poradzę , proszę o pomoc za właściwą odpowiedz oczywiście 5 i + . Z góry dziękuje i pozdrawiam .
  13. Z tym logowaniem miałem podobnie jak korzystałem z opery ...Spróbuj przez google chrome się logować to powinno naprawić twój problem
  14. anloko

    Xm8?- Na Ile Dni

    koleś sobie tylko posty nabija i w chuja was robi ...
  15. anloko

    Sprzedaz Dedyk ! Wazne

    To jest związane z warrockiem ? nie wydaje mi się więc zastanawiam się co ten temat tu robi =-=
×
×
  • Dodaj nową pozycję...