Skocz do zawartości

kubahiphop

Members
  • Postów

    35
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O kubahiphop

  • Urodziny 04.04.1997

Metody kontaktu

  • GG
    Nie posiadam
  • Skype
    Tylko dla znajomych

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Holandia

Osiągnięcia kubahiphop

  1. Mi ten bot nie działa :/ Robię wszystko tak jak z innymi i nic
  2. Czyli trzeba wykupić starterpack'a?
  3. Czy tylko ja nie mogę dzisiaj zagrać w nfs'a czy ktoś jeszcze ?
  4. Dorób sieci to zagram
  5. Dzień dobry ostatnio próbowałem zrobić bota który naciska tylko przycisk Z.Lecz nie za bardzo mi wychodziło :angry::unsure: 8S .Czy ktoś mógł by mi pomóc/zrobić takiego bota .Był bym bardzo wdzięczny i dam + albo -
  6. Napis to My Nick A kolor Czerwono-Mocnojasnyzielony -Niebieski taki ciemny-brązowy Ps.Kiedy bedzię mój Avek <_<
  7. Witam prosiłbym grafików tych początkujących i zaawansowanych o zrobienie avka i sygnatury dam +,- i 5 Wymiary: 400x150 albo na odwrót zawsze zapomnę <_< Tematyka: Naruto najlepiej sasuke albo itachi mogą być razem Kolory: Coś co pasuje Napis: kubahiphop(Tak z małej ) Resztę zostawiam wam Za każdą prace poleci + i 5 Z góry Dzięki :rolleyes:
  8. Ninja Archer,Dagger i Body ma Pro.Masz +.I.I.I.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...