Witam prosiłbym grafików tych początkujących i zaawansowanych o zrobienie avka i sygnatury dam +,- i 5
Wymiary: 400x150 albo na odwrót zawsze zapomnę <_<
Tematyka: Naruto najlepiej sasuke albo itachi mogą być razem
Kolory: Coś co pasuje
Napis: kubahiphop(Tak z małej )
Resztę zostawiam wam
Za każdą prace poleci + i 5
Z góry Dzięki :rolleyes: