Ostatnio używam invisible_stealth hack [lolkop] , niestety dzisiaj okazało się że nie jest idealny ;(. Jestem na wingach, a tu obok jakiś roque używa stealth i go nie widzę , wyglądał na jakieś 9/10D. Może wie ktoś w czym tkwi problem ?
P.S. każdego innego widzę, nawet znalazł się roque 10D.