Skocz do zawartości

AsGrad

Postmaker
  • Postów

    380
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Nie podano

Osiągnięcia AsGrad

  1. Patch: 5.4.8+ Zaludnienie: Duże (realne, a nie 2k na stronie 200 w grze) Raty Serwera: Obojętne PVE/PVP: PVE Zagraniczny czy Polski: Obojętne
  2. Serwer WOTLK, z mała ilością bugów, działającym rdf (od 15poziomu) z niskimi ratami polecam Wow mania http://wow-mania.com Na serwerze panuje miła atmosfera bez spamu jak na warmane.
  3. Patch: 3.3.5+ Zaludnienie: Duże Raty Serwera: obojętne PVE/PVP: PVE Zagraniczny czy Polski: Polski Dodatkowe Informacje: Nie chciałbym bugów za dużo (jakieś małe da się znieść), częste raidy i lepiej by głównym jezykiem był angielski. Btw poszukuję jakieś osoby do wspólnej gry.
  4. Jeśli jesteś amator, bierz tryndamere, bo : + nie ma many + skill który leczy i dodaje wartość ataku (DMG) + free flesh + free egzost +nieśmiertelność przez 5 sekund
  5. Witam, (Do moda, zapomniałem o dodaniu "[Champ]" przy temacie, prosze o poprawę) Chciałbym zrobić taką analizę/ankietę, którą postacią lubicie najczęściej gracie lub która postać ma u Was najwięcej punktów. Chciałbym byście zrobili to tak : Ulubiony support : Ulubiony tank : Ulubiony ad : Ulubiony ap : Ulubiony jungler : Ulubiony gang : Proszę o maksymalnie 2 postacie np. Ulubiony support : taric i sona, a nie taric, sona, soraka itd ... Robię ten temat, ponieważ chciałbym zobaczyć jakimi lubicie grać postaciami. Czemu chcę tego wiedzieć? Chcę pomóc początkującym graczom i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Tak wiem, każda postać jest dobra, ale przeczytajcie co napisałem na samym początku. Proszę też o nie spamowanie, poniważ robi się bałagan, a ja głupot nie chcę czytać. Dziękuje i pozdrawiam AsGrad
  6. @up kolega ma racje, udyr jest dla mnie lepszy więc, radzę Ci jego kupić
  7. Ja również polecam morderkaiser'a, bijesz w niego wszystkimi skilami i ulti i mu zjadasz 1/5 hp Dobry tank i Ap również, zależy od bulidu
  8. Witam, chciałbym od początku, że wiem, że gdzieś w archiwach są podobne tematy. Szukam free bota (bez wykupienia licencji) Prosił bym by pisano np Bot : Download : Poradnik : Z góry dziękuje
  9. AsGrad

    Udobot 4.0.0 Error

    Witam Mam problem z UDObotem 4.0.0 SS: http://asgrad.wrzuta.pl/obraz/powieksz/8p7mcCIHGrI
×
×
  • Dodaj nową pozycję...