Witam,
(Do moda, zapomniałem o dodaniu "[Champ]" przy temacie, prosze o poprawę)
Chciałbym zrobić taką analizę/ankietę, którą postacią lubicie najczęściej gracie lub która postać ma u Was najwięcej punktów.
Chciałbym byście zrobili to tak :
Ulubiony support :
Ulubiony tank :
Ulubiony ad :
Ulubiony ap :
Ulubiony jungler :
Ulubiony gang :
Proszę o maksymalnie 2 postacie np. Ulubiony support : taric i sona, a nie taric, sona, soraka itd ...
Robię ten temat, ponieważ chciałbym zobaczyć jakimi lubicie grać postaciami.
Czemu chcę tego wiedzieć?
Chcę pomóc początkującym graczom i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie.
Tak wiem, każda postać jest dobra, ale przeczytajcie co napisałem na samym początku.
Proszę też o nie spamowanie, poniważ robi się bałagan, a ja głupot nie chcę czytać.
Dziękuje i pozdrawiam
AsGrad