Skocz do zawartości

JeDeNx3

Members
  • Postów

    209
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O JeDeNx3

  • Urodziny 28 Sierpnia

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia JeDeNx3

  1. Taa. Nie wiem jak zrobić spoiler. xdd
  2. Na 32bity dostane plik do odpalenia ? Bo plik "start.bat" jest raczej na 64bit bo pisze że nie może odnaleźć określonej ścieżki <_<
  3. Bardzo ładnie Wolf Pozdro JeDeN z gry ;d
  4. Refresh ..
  5. I co w związku z tym ? Ojj kolego, nie ładnie tak się śmiać z innych ;/ Gdyby tak ktoś ciebie obgadywał na jakimś forum miło by Ci było ?
  6. Refresh...
  7. @ RedWolf Dostosowane
  8. Siemka ! Tematyka : Ten screen ; http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1319492666-U216230.jpg Wysokość ; 200 Szerokość : 800 Napisy : DiamondMT2, The Best Of Server. JeDeN Kolorystyka : Dowolna Dodatkowe info ; Chciałbym aby na sygnie były pokazane głównie te 3 postacie ;]
  9. JeDeNx3

    [1.7.3] SlimeCraft

    Bardzo fajne ;D Trampolina sie przyda
  10. Fochnij sie na niego
  11. Siema .! Wiem że nie powinienem o to prosić ale czy mógłby mi ktoś podesłać link z plikami zawierające nowe bronie/zbroje z servera ProMT2 ? Tak żeby były widoczne na KaMeR modzie :P Będzie plusik czy tam minus jak kto woli, przy każdym poście użytkownika jaki zobacze i 5 w profilu
  12. JeDeNx3

    [Pytanie]Postać

    Bodym sie łatwo expi ;dd W PvP też nie najgorszy ;p Archer.. Expienie? Masakra .! Na wyższych lv. może być dobry w PvP ale tylko jeżeli ktoś nie ma abs na strzały (a teraz wszyscy je mają no bo wiadomo grota :P)
  13. Siema .! Wczoraj został wydany do MineCrafta update 1.7 Niektórzy nie wiedzą co dokładnie zostało dodane więc proszę : Nakręciłem filmik dla tych którzy nie wiedzą co zostało dodane, co zmienione itp. http://www.youtube.com/watch?v=WB0eKKU0MmE
  14. Miałem go. Na początku był zajebisty. Potem gdy wgrałem muze i kilka gierek zaczął się tak zacinać, że czasami miałem ochote pierdo**** o ściane. Po jakimś miesiącu użytkowania ... Jeb*** czytnik karty sim. Telefonik taki średni ;dd
  15. Ok ściągne i napisze . Ale ja mam tam jeszcze CoD'a Black Ops i jeśli usune steama to CoD też sie usunie? ;d @EDIT Działa .! Wielkie dzięki chłopie masz wielkiego plusa i 5 w profilu .!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...