Witam, to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość ;d. Do rzeczy mam taki mały problem przy instalowaniu C++ wyskakuje mi błąd, oto screen:
A potem ściągam "Windows XP Service Pack 3" okej, potem instaluje i błąd: "Błąd zewnętrzny" Lub "Wystąpił błąd zewnętrzny".
Jeżeli ktoś wie o co chodzi to proszę go aby mi pomógł. Daje ++++ i 5****.
Pisać tutaj, pm albo na gg: 3482275.
Z góry dziękuje ^ ^.