Szukam fishbota angelbot nie dziala moze nie umiem go odpalic jak by ktos mi nagral filmik to bylbym wdzieczny i tak wiele fishbotow mi nie dziala np. ten co sie odpala i wybiera 2-3 ustawiam na roz. 800_600 16bp wciskam END i gowno nic sie nie dzieje nie lowi ryb nie zakalda przynety ... Przynety na F3 a Lowienie na F4
Jesli ktos pomoze dam +ika
Cześć Mam pytanie może trochę noobskie,ale nie znam na nie odp.
Wie ktoś jak zdobyć złotą broń tzn. żółtą np. M416 SA,M95 SA itp.
Proszę o jak najszybszą odp.
Będzie +
I co to daje? większe dmg,celność?