Skocz do zawartości

janekzwina

Members
  • Postów

    31
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia janekzwina

  1. Witam. Poszukuje dobrego priv serwera...hwangi, b.dobry exp....duzo yang duzy drop malo bugow>moze byc na kase> i t\kiego ktory nie "stanie" po dwoch tygodniach mojej gry/....za odpowiedzi stawiam + i - jak kto woli..
  2. janekzwina

    Patchowanie

    ale mnie nie wywala..tylko sie patchowanie zatrzymuje na etapie seedowania <czyli 100%> i dalej sie nic nie dzieje
  3. janekzwina

    Patchowanie

    pobralem na laptopie i jest to samo co na pc...seedowanie i dupa..;/neta mam 2mb to raczej nie przez niego
  4. janekzwina

    Patchowanie

    Dalej to samo...;/
  5. janekzwina

    Patchowanie

    Witam kto mi powie dlaczego patchowanie metina staje na 100%<seedowanie> i nie idzie dalej? prosze o odp.
  6. janekzwina

    Metin2 Pomocy

    Witam...poprzedni temat szanowny admin zamknal a odpowiedzi i tak nie uzyskalem wiec zapytam inazej....co zrobic zeby metin spatchowal sie do konca? bo jest 100%i stoi na seedowaniu....a prawdopodobnie przez to scina mi sie em2<wlacza sie metin i sie zacina>prosze o odpowiedz
  7. janekzwina

    Pomocy Em2!:(

    Witam. Mam problem z em2 polega on na tym, ze chce uruchomic go na laptopie sciagnelem metina...zainstalowalem em2 ale kiedy sie loguje i daje uruchom gre, gra sie uruchamia i metin sie zacina<w procesach pisze ze nie odpowiada> jednak zauwazylem ze metin nie do konca sie z patchowal<chyba>bo od 2 godzin stoi na seedowaniu i sie nie rusza a jest 100% wiec moze to przez to? Jezeli tak to prosze o jakas rade co z tym zrobic z góry dziekuje.A zapomnialem dodac ze posiadam viste
  8. tak...nie dziala..widze, ze wszyscy próboja byc madrzy ale cos im to nie wychodzi
  9. Witam wszystkich urzytkowników tego zajebi***** forum ;] otórz mam takie pytanko z racji tego ze nie bylo mnie na polskim metinie od 1,5 miesiaca bylem bardzo zdziwiony po tym jak wszedlem dzis na polskiego metina...nie bylo zadnych sklepow wypchanych malzami...perly znowu mialy"normalna" cene....wiec pytanie brzmi czy sa jeszcze dzialajace fb na polskiego metina..jezeli takowe posiadacie bardzo prosilbym o link i instrukcje;] z góry dziekuje
  10. wogóle jaki z cb idiota dales zapytanie :czy istnieje name hack ludzie ci odpowiadaja ze nie a ty ich wyzywasz....wes sie zastanow....masz keya na kompie i tyle....polecam Spybota!
  11. dobra....sciagam polskiego...zobaczymy co i jak..
  12. no to chyba normalne nie?
  13. Witam...mam pytanie co do gry na serwerze csyt2....otórz moge grac na tym chinskim luncherze,,,. ale gdy instauje metina do innej lokalizacji i wgrywam tam kamer moda i chce uruchomic wyskakuje blad locale<chyba wszystkim znany>prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu
  14. janekzwina

    Csyt2

    czyli instaluje i normalnie odpalam bez zadnych dodatkowych wypakowan i podmianek?
  15. janekzwina

    Csyt2

    a kiedy wkladam plik:csyt2login.rar wypakowuje i chce uruchomic to wyskakuje blad..;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...