Witam...mam pytanie co do gry na serwerze csyt2....otórz moge grac na tym chinskim luncherze,,,.
ale gdy instauje metina do innej lokalizacji i wgrywam tam kamer moda i chce uruchomic wyskakuje blad locale<chyba wszystkim znany>prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu