@turas201
Zeby ci sie odpalil musisz wszyskie pliki z E_ILS przekopiowac do folderu silka ale nie wrzucac ich do zadnych dodatkowych folderow
@Zyziu
To jest darmowy bot, narazie to jest beta ale z czasem ma byc platny 2.50euro za 30dni, tak na forum pisza...
Wg mnie to jest jeden z najlepszych botow, zeby tylko nie bylo tak czesto dc, ja mam srednio co godzine-dwie.... mam nadzieje ze to naprawia szybko, zeby mozna bylo puszczac bota i isc do szkoly :P