Skocz do zawartości

Jemiel

Members
  • Postów

    55
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Jemiel

  1. Potrzebuje EDXloadera do class serwer, ktos wie gdzie go znajde?
  2. Jemiel

    EliteSro 6

    @turas201 Zeby ci sie odpalil musisz wszyskie pliki z E_ILS przekopiowac do folderu silka ale nie wrzucac ich do zadnych dodatkowych folderow @Zyziu To jest darmowy bot, narazie to jest beta ale z czasem ma byc platny 2.50euro za 30dni, tak na forum pisza... Wg mnie to jest jeden z najlepszych botow, zeby tylko nie bylo tak czesto dc, ja mam srednio co godzine-dwie.... mam nadzieje ze to naprawia szybko, zeby mozna bylo puszczac bota i isc do szkoly :P
  3. Jezeli komus uda sie odpalic sbota na Esro niech podzieli sie tym
  4. Ostatnio widzialem kilku taxerow z opisem "...+sbot" czy da rade uzywac sbota na Elite??
  5. Jemiel

    [Problem-client]

    Mam ten sam problem.Wydaje mi sie że chyba to wina przepełnienia serwera bo np na E4 mozna wbic bez problemu
  6. Szukam media pk2 z anti invisible do Esro i czy jest takie.
  7. Nazwa Guild: Brothers [GM]: _AntareS_ Server: Esro 3 Union: narazie brak Wymagania: -30lv -15 lat conajmniej
  8. Oby to naprawili, bo lagi są okropne...
  9. Czy wie ktoś może czemu serwer jest offline? Czy naprawią w końcu ten problem z lagami?
  10. Mam taki problem z minecraftem, ze nie moge zmienic widocznosci ze small na normal. Po kilku sekundach na normalu gra mi sie crashuje i tak w kolko... Proszę o pomoc !!
  11. Jemiel

    Minecraft Problem

    Witam, mam problem z minecraftem Otóż gdy w opcjach ustawie sobie widoczność ze Small na Normal gra crashuje sie po 2-3min. Czy można to jakoś naprawić??? PS. ustawienia grafiki w grze mam na fast, i wszystkie "bajery" na off
  12. Jemiel

    [Problem] Serwery

    Raz pisalem z adminem pewnego serwa i mowi ze jest wlaczany a mi wyskakuje dalej te g*wno
  13. Jemiel

    [Problem] Serwery

    Witam, mam problem z wejsciem na jakikolwiek serwer przez hamachi. Po wciesnieciu Connect wyskakuje mi "connecting to the server" po kilkunastu sekundach pisze : "failed to connect the server, Connection Timed Out:connect" Ktos moze wie co na to poradzic?? PS. mam wersje Beta 1.2_02
  14. Jemiel

    Problem

    Witam mam problem z botem Zapłaciłem za miesiąc, ściagnelem bota(z oficjalnej str), klikam na ikonke Phbot, i wyskakuje mi komunikat "Cannot find"MSVCP100.dll", Please re-install this application" Ale jak moge ją reinstalować jak sciągam ją gotowa??
  15. Jemiel

    Gdzie Botować?

    Siemka, aktualnie mam 48lv wizz/cler i nie mam pojęcia gdzie botować.Na maongach i bungach albo pozajmowane spoty, albo pełno party moobow, których nie dam rady zabić. Może ktoś ma jakieś spoty na których już nie expi? Z góry dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...