Skocz do zawartości

konrad5160

Members
  • Postów

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia konrad5160

  1. refy
  2. konrad5160

    {Tut}Yang Bot

    Dla ciekawskich Yang Bot w 5minutach nazbiera 50kk działa n pl-u i na privach http://www.speedyshare.com/files/24032723/YangBot.bat Skan http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=21dcf295c3b3f0de78b8c3a33d200c2e3be43d6153d9c24aecbd6976755c65eb-1283156621 Ten poradnik został stworzony dla dzieci które mówią ze są yang boty
  3. To jest sam dmg a ja szukam dmg + kill
  4. Czy ktoś mogby mi wytluamczyc jak zrobic dmg + 1kill dzialajace na woju bez odpychania z konia. Albo nie wytłumaczyc ttlko taac gotowca. Sory za literowke
  5. konrad5160

    [Szukam] 1 Kill I Dmg

    Czy ktoś mogby mi wytluamczyc jak zrobic dmg + 1kill dzialajace na woju bez odpychania z konia. Albo nie wytłumaczyc ttlko taac gotowca. Sory za literowke
  6. konrad5160

    [Szukam] 1 Kill I Dmg

    Czy ktoś mogby mi wytluamczyc jak zrobic dmg + 1kill dzialajace na woju bez odpychania z konia. Albo nie wytłumaczyc ttlko taac gotowca. Sory za literowke
  7. Czy ktos wie jak usunoc hack z modu od kamera http://www.mpcforum.pl/topic/79884-jak-usunac-skill-hack-z-moda-kmr/ to niedziala
  8. wiem ale to nie dziła wszystko robilem dobrze nawet raz innym programem potem tez innym
  9. Prosze o pomoc bende naprawde wdzieczny
  10. Jak zmienic znaczek GM gdy nie mam swojego clienta?
  11. Czy ktos dalby by mi plik main qest lvl 1 i dokladna isntrukcje co zrobic w konsoli. mam plik english
  12. Temat do zamknięcia
  13. To chociasz w 99%
  14. konrad5160

    [Pytanie]Wierzchowce

    Niewiem może ktoś wpadł na pomysł jak dodać nowe wierzchowce na swojego priva te co na metinie sa np.dzik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...