Skocz do zawartości

19Paulina93

Members
  • Postów

    136
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O 19Paulina93

  • Urodziny 24.10.1996

Metody kontaktu

  • Skype
    Paula9339

O użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta
  • Lokalizacja
    Katowice

Osiągnięcia 19Paulina93

  1. @REFRESH
  2. A jaką wersję CS'a muszę pobrać, bo nigdy nie grałam w tą grę. @EDIT Nikt się nie wypowie ?
  3. Witam. Szukam gry FPP < FPS > < War Rock, CS odpada > Może być taka której fabuła polega na zabijaniu zombie, coś jak Left 4 Dead ale żeby chodziło na " STARYCH KOMPUTERACH " : System: Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002 Dodatek Service Pack 2 Komputer: ADM AthlonXP 2400+ 2.00 GHz, 1.00 GB RAM Aha, mam jeszcze jedno pytanie : A jeżeli nawet byłby też CS ale czy jest taka możliwość żeby rozmawiać w grze. Proszę o odpowiedzi, będą +'sy.
  4. 19Paulina93

    Oddam 49Lvl

    Zakaz handlu na forum... tak jak powiedział UP, ale zapraszam tu : http://www.mpcforum.pl/forum/182-przedmioty-wirtualne/ lub Kiliknij, przeniosę Cię < można zamknąć, wyjaśnione >
  5. Wypier papier z tego forum. To forum dla porządnych ludzi, od razu mu perma.
  6. Kiedy serwer ruszy ?
  7. Nie działa ... + edit : nie wczytuje się wraz z war rockiem
  8. Jak możesz to podaj Chętnie sobie wezmę :P
  9. 19Paulina93

    Elo

    Masz... : http://www.speedyshare.com/files/25230867/d3dx10_42.dll Tylko co to ma do war rocka.. ja to miałam w : C:/Windows/system32 :/
  10. Kur**wa co z tym warrockiem się dzieje ? Ja mam wszystkie serwy ale nie mam wykazu ludności ,tak jakby tam nikogo nie było a Europe jak daje to wchodzę na ZOMBIE !
  11. Eee... chodzi mi o to : http://www.mpcforum.pl/topic/12037-sof2-dowload-tylko-multiplayer/ Mógłby ktoś dać nowe linki ? :P
  12. 19Paulina93

    Tometin2

    Pusta reklama... Dodajcie nowe sieci... Jak chcesz to zrobię porządną reklamę
  13. Beznadzieja ! Immortal... napisałam mu żeby zrobił mi konto ... a on do mnie za 15 minut że jestem podejrzana o rozwalenie serwa... Oskarża kogoś bez żadnych dowdów... (wywalił z sieci ...dzieciak) SERWER-NIE POLECAM !!!!!!' (nawet nie grałam na tym serwie... ale GA NIE MIŁY !!!!!) @EDIT To dopiero trzeba mieć nie równo pod sufitem :] http://yfrog.com/f/mlbeztytuurzp/
  14. A więc szukam wersji multiplayer do SoF2 Stare linki wygasły... Proszę o nowe linki Z góry dziękuję. [ wersja multi ]
  15. 19Paulina93

    Hacki

    A ja mam Windowsa XP'ka i wszystkie haczki śmigają
×
×
  • Dodaj nową pozycję...