Skocz do zawartości

jasny9612

Postmaker
  • Postów

    1 109
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O jasny9612

  • Urodziny 28.12.1996

Metody kontaktu

  • GG
    32288165

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kielce
  1. chodzi o to że pewne mody są w folderze mods który odczytuje modloader ps. to jest raczej na inną wersję MC @down jest modloader już w plikach ale nie ma na tą wersje modloadera dlatego sądze że jest to na starszą wersję
  2. mógłbyś podać link do tego x-raya to go sprawdzę @edit zdaje mi się że to jest do innej wersji MC
  3. http://hotfile.com/dl/133461823/fdfca46/MinecraftPre-Release5.zip.html http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=26c3089e70a8e7b7ab9e228553c388f02250a6eb27850a3805cdbbca4a29a9ce-1319743441
  4. tak samo jak na bukkit tylko zamiast nazwy pliku bukkita wrzucasz minecraft_server.jar
  5. jasny9612

    Sterowniki

    podaj jaki masz system
  6. @up to jest natężenie czy jakoś tak czyli nie 230w tylko 230v bo nie poszedł by komp na takim zasilaczu http://www.komputronik.pl/product/123099/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/Radeon_6770_HIS_FAN_1GB_HDMI-2xDVI-_DP_PCI_E_.html
  7. 1050 mhz taktowania pamięci to trochę mało poza tym nie pisze dużo rzeczy na temat karty ja bym nie kupował tego @edit proszę bardzo dobrą kartę za taką cenę http://www.komputronik.pl/product/123099/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/Radeon_6770_HIS_FAN_1GB_HDMI-2xDVI-_DP_PCI_E_.html @down widać patrzysz tylko jakiej firmy jest karta graficzna a nie na jej dane techniczne
  8. ja miałem 256x256 na 512 mb ramu dzięki za texturepacki
  9. @dokladnie jak up z 2 gb zrobi ci sie 200 mb i to prawie wogole jakosci nie straci film
  10. @up wlasnie chodzi oto aby wlaczyc tylko sobie serwer i wgrac ten plugin to bedziesz mial minimalnie 50 fpsow
  11. przeciez jest nad podpietymi tematami
  12. Dużo osób zna sposób na zwiększenie fpsów przez granie na własnym serwerze. Lecz ja znalazłem jeszcze dodatkową rzecz związaną z serwer. A więc Znalazłem plugin który zwiększa fpsy na serwerze nawet dwa razy. Potrzebny nam będzie serwer bukkit najlepiej czysty i plik do którego link znajdziecie na końcu poradnika. Plik Spout.jar wrzucamy do folder plugins i uruchamiamy serwer. Jeżeli ktoś z was ma mniej niż 50 fpsów to ma on kompa ze styropianu i tektury ;D Download: http://www.speedyshare.com/files/30793762/Spout.jar VirusTotal: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=3921db370a6b659b2231ab6d14ef5d837f8fb41dc28cef4d95a1720b4cf2dbdb-1318872733
  13. jasny9612

    Minecraft

    zainstaluj troche starsza wersje sterownikow do grafy bo nowe czasem maja bledy
  14. dzis sprawdzalem recenzje i procesor AMD Phenom II x4 955 wypada lepiej niz ten FX 4170 mimo ze jest tanszy i teoretycznie gorszy
  15. http://www.minecraftforum.net/topic/703194-net-minecraft-forums-avatar-generator-102/ proszę bardzo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...