1050 mhz taktowania pamięci to trochę mało
poza tym nie pisze dużo rzeczy na temat karty ja bym nie kupował tego
@edit proszę bardzo dobrą kartę za taką cenę
http://www.komputronik.pl/product/123099/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/Radeon_6770_HIS_FAN_1GB_HDMI-2xDVI-_DP_PCI_E_.html
@down widać patrzysz tylko jakiej firmy jest karta graficzna a nie na jej dane techniczne