Witam!
Niedawno zakupiłem sobie tytuł "H1Z1" i szukam ekipy do gry. (1-3 osoby)
Ludzie chętni do dołączenia do "Ekipy" proszę o PW lub zapro na Steam który podam niżej.
Moje skromne wymagania
wiek: najlepiej 15+ (lecz niema to zbytnio znaczenia) działający mikrofon i możliwość komunikacji (skype,ts)
a także późne pory gry np 23+ (wakacje )
O mnie: Mam na imie Filip, urodziem się w 1999 roku. (16 lat)
Mieszkam w Anglii, więc moja znajomość języka jest dość dobra.
Gry to moje hobby/pasja lubie grac w RPG-i, Shootery i gry mmo.
Nałogowo gram w CS:GO lecz mam ochote to zmienić więc szukam
ekipy do pomocy.
Namiary na mnie:
Steam: profiles/76561198054003743/ (zlapiecie mnie miedzy 14-19 zapewne będe grał w CS:GO)
Skype: (pw)
Zazwyczaj zaczynam moje przygody około godziny 14-15 czasu Polskiego 19-20 robie sobie przerwe na okolo 2-3 godzinki i potem jestem nawet do 5. ( o ile nic nie mam w planach)