Skocz do zawartości

Fuuuuuu

Members
  • Postów

    88
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Fuuuuuu

  • Urodziny 02.04.1996

Metody kontaktu

  • GG
    10468741

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Tychy

Osiągnięcia Fuuuuuu

  1. Ok dzięki możesz zamknąć pozdrawiam i +
  2. Siemka podeślecie mi jakiś spis komend admina na serwer ?
  3. No wielka szkoda Tak się teraz rozglądam po sieci i nic ciekawego nie widzę. A pograło by się ze znajomymi posprawdzało różne eq itd ;D Tak dla samej zabawy Może zostawimy temat na jakiś czas i sprawdzimy czy ktoś coś słyszał ja teraz się porozglądam i może coś znajdę jak co to od razu dodam info
  4. Siemka interesuje mnie czy jest możliwość stworzenia serwera prywatnego Prosił bym o podanie informacji czy występują w udostępnionych plikach jakieś bugi po uruchomieniu serwa Jak wygląda taka gra na pw. I czy może znacie jakieś serwery. Pozdrawiam.
  5. Może kolego jakiś opis ?
  6. No więc gorąca zapraszamy na serwer Zero lagów, miła atmosfera, przejrzystość w warpach ZAPRASZAM
  7. Jak dla mnie LOL to zbyt ciekawa i rozwinięta gra i jak by nie patrzeć prosta WYSTARCZY KURDE MYŚLEĆ aby osiągnąć w niej sukces. A co do tego golda. Szczerze jak bym miał takiego chacka wolał bym się nim nie dzielić po co go rozprowadzać skoro po pewnym czacie wymyślili by na niego zabezpieczenie itd...
  8. Witam. Wiem, że temat cheatów do LOLa był często poruszany w tym dziale, ale chciałem się dowiedzieć czy może słyszeliście o jakiś pracach na temat cheatów, botów itd do LOLa. Chciałbym też znać wasze zdanie na ten temat co o Tym sądzicie Z tego co wyczytałem na forum i w sieci do LOLa nie ma cheatów, ale pewien koleś wspominał mi kiedyś ( na obozie jakiś typek xDD), że posiadał on cheat na golda. Wypowiadajcie się na ten temat
  9. Witam panowie i panie Mam problem z 69ersHook mam zrobione wszystko zgodnie z instrukcja z głównego tematu ale niestety cheat nie działa :< Gdy odpalam go jako administrator jest to samo. Mam jeszcze pewien błąd załączam screena
  10. Nie jestem dyslektykiem. Serwer nie jest mój tylko kolegi :P
  11. Witam chciałem polecić wam nowy serwer Pl Dofusa http://elite-dofus.no-ip.org/ informacje podane na stronie codujemy linki! Czytaj regulamin!
  12. Fuuuuuu

    Serwery 1.5

    Są jeszcze jakieś serwery na 1.5 ? ;p Ponieważ mam problem bo od 1.6 się mi już strasznie laguje gra i nie idzie grać. Więc jeśli znacie jakiś serwer na 1.5 to pisać tutaj
  13. Fuuuuuu

    COD4 Cheaty

    Oki dzięki za pomoc
  14. Fuuuuuu

    COD4 Cheaty

    Wiem, że jak ściana jest cienka to kogoś można zabić bo tak robię ale widziałem, że ludzie mają też cheat na ogólne zabijanie przez każdą przeszkodę. Więc twój post był zbędny bo niczego nowego nie wnosisz do tematu :P
  15. Fuuuuuu

    COD4 Cheaty

    No po prostu żebym mógł zabijać przez ściany i widzieć przy tym przeciwnika To Tyle. Sprawdzałem kilka cheatów z tych co podaliście ale tam nie ma nic takiego albo źle coś ustawiam. Aktualnie używam ArtificialAiming-Radar-v2.5 Ale tam tylko pokazuje gdzie jest przeciwnik nie mogę go zabić przez ścianę itd... ;D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...