Witam.
Wiem, że temat cheatów do LOLa był często poruszany w tym dziale, ale chciałem się dowiedzieć czy może słyszeliście o jakiś pracach na temat cheatów, botów itd do LOLa.
Chciałbym też znać wasze zdanie na ten temat co o Tym sądzicie Z tego co wyczytałem na forum i w sieci do LOLa nie ma cheatów, ale pewien koleś wspominał mi kiedyś ( na obozie jakiś typek xDD), że posiadał on cheat na golda. Wypowiadajcie się na ten temat