Skocz do zawartości

MrAssasinKoX

Members
  • Postów

    27
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia MrAssasinKoX

  1. Reje nie działa ale masz + za reklame zagram jesli reje ON/lub naprawiona
  2. spol nie działa zrób nowe GA ani nikt nie odp niepolecam za bardzo ...
  3. MrAssasinKoX

    [Csyt2]Reje

    Już dałem czekam ....
  4. MrAssasinKoX

    [Csyt2]Reje

    Kto zrobi konto na csyt2? dostanie + bardzo prosze
  5. MrAssasinKoX

    Poszukuje [Priva]

    Elo pozukuje priva GM MODE ON!! jeśli ktoś ma jakiegoś dajcie na PW! potem leci +
  6. MrAssasinKoX

    Easymt2

    Co robic jak mam uruchom gre pisze nie moge odnalezść pliku "metinclient.bin"Wskaż położenie pliku na dysku
  7. MrAssasinKoX

    Easymt2

    Witam. Potrzebuje donwladu do EasyMt2 prosze o linka dam +
  8. Potrzebuje takiego hacka ! Ze można chodzić po górach wejść do wody i jest mapka co na fioletowy kolor są zaznaczane metiny , bossy itp napiszecie linka do takiego (pobrania) zamknę temat.
  9. Zmieniłam i nic! nie działa wogółe! mam metin2.us i metin2 setup powiedzcie co mam zrobić aby zagrać na prywatnym servie metin2 windows 7
  10. Jak mama instalkę próbóje a spol nic nie działa
  11. Szukam pomocy! mam windows 7 i nie wiem jak mam zainstalować instalke metin2 2008r aby grać na priv servach co mam robić? Bo ciągle mam us sciągniętrgo i spol nie chce wejsc pomocy dam 5 i +
  12. Według nie Dagger bo body bardziej do exspa pasuje .
  13. http://avalonmt2.pl/avalon/doladuj.php
×
×
  • Dodaj nową pozycję...