minusy
-mało życia
-ciężko na początku jest się wybić tak do 6 lvla, jak masz ulti to już z górki
-jeśli nie umiesz nim grać to lamisz
plusy
-ma pierdolnięcie
-szybko mu się ładują skille
-nałapiesz kilka killi i masz jakiegoś papierowego na serie
-nauczysz się nim grać i jak masz dobry team to będziesz łapał dużo killi