Skocz do zawartości

sayone

Members
  • Postów

    272
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O sayone

  • Urodziny 27 Stycznia

Metody kontaktu

  • Skype
    hextrue

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdańsk

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia sayone

  1. hm myślę, że to może się nadać:
  2. minusy -mało życia -ciężko na początku jest się wybić tak do 6 lvla, jak masz ulti to już z górki -jeśli nie umiesz nim grać to lamisz plusy -ma pierdolnięcie -szybko mu się ładują skille -nałapiesz kilka killi i masz jakiegoś papierowego na serie -nauczysz się nim grać i jak masz dobry team to będziesz łapał dużo killi
  3. było przed update'em tzw. mobberhack <---- ja czekam aż coś na UG się zadzieje :P bo też potrzebuję
  4. Mobhack Mobberhack od UG v.2.0
  5. Pelerynka Postępujesz według instrukcji http://www.mpcforum.pl/topic/282648-tut-nowy-sposob-na-expienie/ <--- tyle, że zamiast moober hacka pobierasz to pod nazwą Pelerynka <--
  6. www.easymetin2.com
  7. Więc pytanie moje brzmi czy jest mobber hack na metin2.us od z8games ---> znalazłem ten temat TEMAT jednak gdy odpalę tego MH --> mruga mi lampka przy opcji MOBLOCK i po chwili wyskakuje błąd hacku + nie da się wyłączyć tej opcji.
  8. silny przeciwko ---> ktrytyk ---> coś do hp ABS na miecze/2hand/sztylety szybkość zaklęcia @edit w sumie jeszcze na ludzi ->
  9. sayone

    [Hot]Nowa Fala Banow

    tzn ja dostałem wczoraj na miesiąc za DMG hack by neno i ktoś tam, ten połączony.
  10. sayone

    Czy Jeszcze Chodzi ?

    EM2 jest płatny.
  11. w sumie kogo to obchodzi skąd to wiedział... liczy się raczej to, że Ty nie zrobiłeś, chłopak był sprytny i zabłysnął na chwile ;x @up ma rację .;x
  12. często wina jest oprogramowania tak jak up napisał zainstaluj nowego flasha jak będziesz miał problemy z instalacją poczytaj jakieś fora to tak na wszelki wypadek
  13. sayone

    Surabm

    powiem Ci tak z każdym lvlem powinieneś nabierać sam doświadczenia co rozwijać w tej postaci ochronka na wysoki M to def + zmniejszone obrazenia na pozniejszych lvlach trzeba miec EQ zeby expic ale zawsze masz satysfakcję z pvp <pozniejsze lvle > 70+
×
×
  • Dodaj nową pozycję...