Skocz do zawartości

ZNAMcieXD

Members
  • Postów

    92
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia ZNAMcieXD

  1. jesli masz clienta aor to nie powinno ci cos takiego wyskakiwac a jestli wklejasz do polskiego clienta to ci blad wywala
  2. piszcie do mnie na pw pomoge na 100%
  3. hmmm moze net framework za stary ale problem z internetem mozesz miec takze za slaby sprzet mi ja net bo mam z Tmobile ledwo co dzialal to tez nei moglem wybrac serwera ani swiata
  4. w modzie jest ten serwer ale ze zlym ip itp bo przeniesli go na lepsza maszyne wiec jak by ktos mogl to i ja bym skorzystal PS. sam bym dodal ale mam za wolnego neta zeby pobrac klienta
  5. o cos takiego mi nie chodzilo bo mam za wolny internet aby pobrac caly plik pc a mi trzeba tylko dmg z konia dla woja z broni jednorecznej ale za to i tak dostaniesz plusa za chęci
  6. a wiec tak mam dmg hacka z konia ale nie dziala tak jak powinien. Z dwurecznej dziala ale jest efekt duchowego uderzenia a z jednorecznej wogule nie dziala wiec prosze o to aby ktos komu dmg z konia dziala poprawnie wrzucil 2 foldery z pliku PC. Gram wojem wiec z folderu warriors folder horse_twohand_sword oraz horse_onehand_sword za pomoc plusy i 5
  7. ja nie wiem o co ci chodzi bo nie napisales dokladnie co chcesz. A i exp-bot ma byc na privy czy PL ???????????? jesli privy to hard bot a jak PL to easy metin2
  8. Mam najnowszego moda sf i tego serwera nie ma wiec jesli ktos moze niech udostepni pliki locale serwer info
  9. A wiec gram na serwerze elitemt2 i dropie czesto sztabki. Chcialby sie dowiedziec czy jest jakis bot ktory sam bije i podnosi sztabki. Bo na kmr modzie podnosi wszystko oprocz sztabek bo jest duzo itemkow. Chcialbym go zostawic na nocke zeby dropil sztabki ale nie mam bota zadnego za pomoc poleca plusy
  10. ja wiem jak zrobic dmg na serwery z clientom 2010 ale to jest tajemnica wiec nie zdradze nikomu tego PS. dmg na dragona istnieje ja posiadam ale nie wrzuce bo za wolny net mam
  11. ZNAMcieXD

    Prosze O Pomoc

    witam mam problem z gra call of duty 1 na patchu 1.5 otuz gdy weszlem na server wbilem jakies 25 fragow i 2 razy dedlem a ten serv byl amerykanski i jakis glupi polak wykupil sobie adma za 20$ i mnie zbanowal i gdy probuje wejsc na serva pisze you have pernamently banned powod zajmujesz miejsce na servie wedlug mniue zbanowany zostalem za to ze gralem i bylo full graczy na servie a jego kolezka chcial wejsc prosze o pomoc czy dostalem bana na IP czy na klucz CD jezeli na IP to jak je zmienic na modemie blueconnect
  12. ZNAMcieXD

    Problem

    a wiec mam taki problem kiedy chce zrobic chara to nie moge wpisuje nic wybieram weapons i ciul klikam ok i nic o co chodziwie ktos moze bedzie plusik i 5
  13. dzis dodam 7 kawalow
  14. ZNAMcieXD

    Działa Wam Server

    mateusz ale jaki server
  15. podoba sie daj +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...