Skocz do zawartości

lukasz15

Members
  • Postów

    17
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia lukasz15

  1. Moglby ktos zrobic reupload cheaow z aimbotem :>?
  2. Nie mogę odpalić;/ All time dc
  3. http://apollyon.sytes.net/ Możecie podac porty i ip zeby catastrofe uruchomić na tym serwie. Z góry thx http://apollyon.sytes.net/
  4. lukasz15

    ROZWIAZANIE ^^

    Zmieniłem nazwy i nadal nie działa :/ Dajcie download juz gotowy jeśli można ;d
  5. lukasz15

    DC hack

    Nikt Ci da da tego hacka pewnie bo ładnie się nim spoty czyści albo targ^___^ dzis się troszke pobawilem i jest cool:P
  6. lukasz15

    CM 2

    ja mam odpalonego globa i priv i mi chodzi ^.^ znaczy moge uzywac na privie tylko czasami szwankuje;p
  7. lukasz15

    Z: Aimbot 1.3.1

    ej da sie wylaczyc jakos napisz Cyote aimbot ..... bo mnie wywalaja za to:P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...