Skocz do zawartości

Kokksik

Members
  • Postów

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Kokksik

  1. Kokksik

    Dragon Ball Power

    DragonBallPower Witam wszystkich. Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na Server Dragon Ball Power, który wystartował: 07.11.2011r o godzinie 15:20 Forum:Dragon Ball Power AccMaker:www.dbpower.hopto.org Client:Dragon Ball Power Client.rar | Game Front Skan: Godziny działania naszego servera: Pon.: 15:20-23:00/24:00 (chyba, że nie będzie żadnego gracza to server będzie off wcześniej) Wt.: 14:30-23:00/24:00 Śr.: 14:30-23:00/24:00 Czw.: 14:30-23:00/24:00 Pt.: 13:40-24:00++ (możliwość do 01:00 02:00 zależne od ilości graczy) Sob.: 9:00/10:00-24:00++ (online może być wcześniej jeżeli na serverze będzie grać wielu graczy stałych 6+) Niedz.: 9:00/10:00-23:00/ O każdym wyłączeniu servera będziecie powiadamiani np.: "Uwaga Uwaga ! Server Offline" albo "Uwaga Uwaga ! Server has been restarted" Exp: 12 Skill: 22 M.Lvl: 15 Loot: 8 Profesion+Spell's+Transformation: Spell's Jak zagrać: -Po ściągnięciu Clienta odpalamy: 1.Dragon Ball Power 2.IP Changer (po uruchomieniu wpisujemy do: Ip:dbpower.hopto.org Port:7171 3.Klikamy Change Ip 4.Klikamy na okno Clienta 5.Klikamy Graj w DB 6.Cieszymy się grą :] Filmik robiony na szybko ukazujący co nie co: Zapraszamy !
  2. dodaj Original
  3. haha, swich zmienia klase co oznacza ze gdy próbujesz sie przebrac za swojego to masz jego klase. Na NQ i Jaymodzie (bynajmniej na wiekszosci) mozesz swobodnie wymieniac bronie na covercie od mp-40 po stg czy pf`a .
  4. Kokksik

    [Pytanie]99nos

    Póki co nie działa, pewnie cos zmieniają. Pozostaje tylko czekać.
  5. W razie powstawania jestem chętny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...