Cześć otóż mam problem z EasyMetin. Gdy włączam program mam zlokalizować plik metin2client.bin gdy naciska na owy plik wyskakuj mi "Ta wersja jest tylko do metin2.pl"Bardzo Prosze O podanie jakiegoś pliku zeby to naprawić
za pomoc +++
Em z tematu
http://www.mpcforum.pl/topic/210481-tutnowy-em2-na-hs3/