Cześć otóż mam problem z grą minecraft w najnowszej wersji 1.5.01 po kilkunastu minutach cała gra się zacina po chwili wywala z gry do okna minecrafta (w oknie minecrafta u góry pisze minecraft [tak jak w menu] a z prawej strony jest suwak góra dół (tekstu brak)) potem black screen i aby wyłączyć MN muszę użyc menadzera zadan windows Help !!! przeinstalowywałem klienta gry duzo razy ale dalej to samo