Witam.Wczoraj miałem problem z ciągłym ścinaniem się gry i natychmiastowym restem kompa
,więc poradzono mi żebym ściągnąłem najnowsze sterowniki.Ściągnąłem najnowsza wersje sterownika
do mojej karty graficznej (ATI Radeon HD 4800 Series) bodajże wesja 11.10. i aktualizacje Directx'a.
Po tym COD śmigał mi cudnie,zero ścin itp. jednak dzisiaj wchodzę na kompa,wygląd ikon
jak w windowsie 95,kolory są dziwne.Gdy wchodzę w ustawienia ekranu mam rozdzielczosc
640x480 i jakosc kolorów na 4bity!I nie mogę tego zmienic co jest dziwne.Cały problem polega na komunikacie jaki mi się wyświetla(dam w załączniku).System windows XP.Błagam was o pomoc bo nie wiem o chodzi.Odinstalowac sterowniki i zainstalowac?(tylko pytanie jak,bo nie wiem)
Temu kto mi pomoże daje dzienny limit,albo co chce,bo jestem w desperacji.Dziękuje z góry.