Mam nadzieje ze każdy zrozumie o co chodzi, wykorzystany tutaj angielski jest bardzo prosty do zrozumienia.
Jak będzie sie komuś nie podobało prosze o pisanie postów, będę staral się zmienić,
W planach mam tez opisy Bagde i Skilli klasowych.
Tak jak w temacie, wbijam w grę mam 70-90 fps gra się dobrze przez około 2/4 gry
nastepnie wchodzę w pokój i spadek fps do 20-30 i takie frezze ze nie da się grac,
czy ktoś ma podobny problem? a może ktos ma na to fixa? proszę o odpowiedzi.
Gram w Ava od czasów bety na koreańcu czyli około 2lat i 5 miesięcy i nie miałem takiego
problemu aż do czasów ostatnich update.
Musisz w każdym temacie pisać "o kurde chciałeś się popisać 1 tematem ?" podnieca Cie to? czy zazdrościsz im ze sam na to nie wpadłeś żeby zrobić taki temat.