Skocz do zawartości

XxXCyrusXxX

Postmaker
  • Postów

    873
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Metody kontaktu

  • GG
    11038989

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Sanok

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Dobra już zalogowałem się na moje konto, może ktoś normalnie wycenić te itemki, bez cwaniakowania byłbym wdzięczny. A co do pytania się na głównym to pytałem się ale wiadomo że lepiej jeżeli wyceni mi to ktoś tu
  2. XxXCyrusXxX

    Handel Hwangiem

    Nie da się był juz taki temat <_<
  3. 10% abs 5%kryta
  4. Po co ci śr do Archera ? Zostań przy daggerze i na poli exp zajebiste będziesz miał hity
  5. @Up pajacu misje dostaje się na 26 albo i wcześniej a kopać można od 30 ?
  6. No wiem ale skąd rude miedzi zdobyć ?
  7. Nie wiem co trzeba zrobić jako trzeci "quest" Quest to "Make a Weapone " Ło co kaman ?"Copper Ore frome mining and spirit Stone from Metin Stones " Wiem że coś z rudą miedzi ale dokładnie to nie rozkminiam pomóżcie :rolleyes:
  8. Chciałby wybrać się na polanke ale u niebieskich gram 1 raz na jinnio czy jakos tak więc nie wiem gdzie to jest może ktoś podać mapkę ? Ps. tak jak na pl-u tam też są boty ?
  9. Ale żeby zrobić dropka potrzeba yangów a ja na główną postać nie mam na potki <_< Gram od ZERA Po ile chodzi KK lub coś innego co jest warte troszkę wiecej
  10. XxXCyrusXxX

    [Pytanie]Metin 2 Us

    Tak gram od nowa i muszę mieć hajs na ulepszanie potki itp. gdzie można zarobić hajs ? Metiny w m2 odpadają bo za słabe eq medale też bo na samą myśl o nich wymiotuje. Są jakieś inne sposoby zarobienia np. jakieś rzeczy po 1kk ? Moje eq to Szeroki +5 tygrysia +5 tradycyjny +4 butki jakieś +6 i kolczyki z 6 do siły Ps. jestem mental mam 236 defa 22 Lv
  11. XxXCyrusXxX

    [Pytanie]Metin Us

    Yo zaczynam grę na Metin 2 Us mam kilka pytań. 1. Kim najlepiej grać (Tanie eq skille=dobra postać do expa i pvp). 2. Na jakim Lv i gdzie dropić coś wartościowego na czym można zarobić. 3. Gdzie grać (Serwer kontynent). 4. Czy serwer dużo różni się od Pl-a. 5. Są tam tzw. neo. I jak jeszcze coś wiecie to powiedzcie Do modka nie zamykaj bo naślę na cb Pedo Bear-a i przyjdzie do cb w nocy Bo o 14 będe na komputerze dopiero
  12. Zły CRACK !
  13. Sokoła z NNO Tak na serio to ja bym wybrał sokoła ponieważ nno zadziała tylko na szarże/rzut miecza a jak masz sokoła to woj bije ci mniej a z nno tylko Cię nie omdli ale i tak będzie ci więcej bił
  14. XxXCyrusXxX

    Czy Dam Rade

    Polimorfia na g1 daję czas a nie siłę ataku to takie mniej więcej eq. Królowa ma dużo hp jak na swój Lv i ma też dość szybką reg. pż jeżeli masz dobrego riba ze śr 40+ w eq trochę % na kryta + buff to do rogu i ją z konia ubijesz Hełm: a)otrucie(polecane) b)regeneracja pż [20 lub 30%] (jeśli ma kto zatruć bossa) c)szybkość ataku Zbroja: a)Max pż [1500 lub 2000 z [Kamieniem Duszy Witalności] +4 i [Kamieniem Duszy Uchylenia] +4] Buty: a)Max pż [1500 lub 2000] (polecane) b)Szansa na Krytyczne Uderzenie [5 lub 10%](jeśli masz już dość życia,zależne od ubijanego bossa) Broń: Broń z największymi obrażeniami lub broń na 65 lvl z szybkością ataku Tarcza: a)Blok ciosów [10 lub 15%] B ) Niewrażliwość na omdlenie [przydaje się przy ubijaniu Ognistego króla] Kolczyki: a)Ebonitowe [+7, +8, +9] Naszyjnik: a)Max pż [1500 lub 2000] b)Szansa na Krytyczne Uderzenie [5 lub 10%] (zależy od ubijanego bossa) Bransoleta: a)Srebrna [+8, +9] b)Z białego złota [+7, +8, +9] c)Max pż [1500 lub 2000] d)Z niebiańskich łez [+6, +7, +8, +9]
  15. Ten z Is-u daje mniej expa ten dropnięty z Metina daję więcej wiem bo na sobie czułem różnice jak expiłem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...